Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bakteriális húgyhólyag gyullad...

Bakteriális húgyhólyag gyulladásom van. Húgyhólyag öblítése valamilyen baktériumölő szerrel, lehetséges volna?

Figyelt kérdés
Mivel más másodszorra írnak ki antibiotikumot, és katéter van felhelyezve, ezért lehetséges volna fecskendővel valamilyen enyhe , de hatásos folyadékot a húgyhólyagba juttatni, úgy mintha beöntés lenne végbélbe.Ráadásul nem is váltak be 100 %-kal az antibiotikumok.A katéter valószínűleg vissza fertőz.Orvos csinált ilyet,desztillált vizet nyomott fel, hogy megnézze nincs e eldugulva a katéter.

2020. ápr. 19. 17:05
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem egészen értettem a dolgot amit írtál. Az operáció után bennem hagyott katétert ami a veséig ment fel azt kivették 1 hónap múlva. Jelenleg olyan katéter van ami a húgyhólyagig megy fel..Állítólag nincs húgycső szűkületem mert azt mondta az orvos aki operálni akart. ebből következik. számomra, hogy a prosztata zárt le teljesen a kábelek ki-be rángatása miatt...
2020. ápr. 20. 19:29
 12/30 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értem mi a gond azzal ha desztillált vízzel főzött kamilla teát öntök fel. Ha nem tudom magam meggyógyítani akkor az orvosok megölnek. Ez jól látható...

Mi az ellenérv?? Vagy csak az hogy ilyenről még nem hallottál?

2020. ápr. 20. 19:31
 13/30 A kérdező kommentje:

[link]

--------------------------------------------------------

Nem műtéti, konzervatív kezelés: Az idült gyulladás terápiája során célzott (azaz vizelettenyésztés alapján kiválasztott) antibiotikus kezelés szükséges. A kezelés történhet szájon át szedhető vagy intravénás antibiotikummal, illetve a hólyag antibiotikus öblítésével. A terápia időtartama kórokozótól és hajlamosító tényezőktől függ. Sok esetben a terápia befejeztével szükség van elhúzódó, alacsony dózisú prophylaxisra, azaz megelőzésre. Ez azt jelenti, hogy a terápiás dózisnál kisebb adagban a beteg napi rendszerességgel, hosszú távon antibiotikumot szed.

----------------------------------------------------------

-----tehát mégis van beöntéses kezelés-----

2020. ápr. 20. 22:26
 14/30 anonim ***** válasza:
"Antibiotikum" másrészt orvos vagy ápoló teszi. Aki szakképzett.
2020. ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

# 14

Most ezt ki írta? akivel eddig beszéltem?

.

.

.

Akárki is írta, tessék megérteni, hogy jelenleg egyáltalán nincs orvosi ellátás...

Aki nem tudja meggyógyítani magát annak jó az esélye hogy meghal...

2020. ápr. 20. 23:09
 16/30 anonim ***** válasza:

Ne onts be semmit, az ott egy steril környezet, csak a baciknak kedvez. Esetleg oralisan nézzél olyan készítményeket, amik a vesen keresztül kivalasztodnak a hugyholyagodba.

Azzal, hogy beontesz csak rosszabb lesz a helyzeted.

2020. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

2.,4., 16. Válaszoló vagyok.

Meg arra gondoltam, hogy segelyvonal nincs külföldön ahol tudnál tanácsot kérni?

2020. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

# 17

Nem tudom kit kellene felhínom. Senkit sem érdekel mi van velem..Talán majd jézusnak telefonálok. Nem tudom ráér-e?

2020. ápr. 21. 20:09
 19/30 anonim ***** válasza:
Nem ér rá... Segíteni szeretnék. Viszont most jutott eszembe hogy a MESZK-et felhivhatnad. Itt egy link: [link]
2020. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Apropó, ha nagyobbodott a prosztata, akkor napi 1 evőkanál hidegen sajtolt TOKMAGOLAJ. amit salatakhoz használnak dresszinghez. Prostata hypertrophianal is terápiás szer a tokmagolaj. Aldi, Lidl, Spar, mindenhol van. (Továbbiakban H ne legyen ezzel gondod)
2020. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!