Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki tanul taichizni?...

Valaki tanul taichizni? Mennyire nehéz? Kell hozzá oktató is vagy egyedül is megtanulható?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Enbtanultam. Ez relativ van tobb iskola Budapesten es videken is. Erdemes tanulni valakitol mert a reszletektol lesz szabalyos es eltanulhatod hogyan csinald szepen. Addig nem fogod erezni es erteni szerintem mig nincs egy mestered. Ez nem mindenre igaz de erre igen szerintem.
2020. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amugy relative nehez, nem ugy hogy annyira faraszto lenne, inkabb odafigyelest igenyel.
2020. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak egy próbaedzésen voltam, nekem annyira nem vált be, de annyiból az jött le, hogy egyedül nem igazán lehet megtanulni, kell a külső segítség, hogy jól csinálod e. Könnyűnek nem mondanám.
2020. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!