Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van jogsim, de több éve nem...

Van jogsim, de több éve nem vezettem. Oktató segítségével kb. mennyi idő kell ahhoz, hogy egyedül is vezethessek?

Figyelt kérdés
Tudom, egyéntől függ, de ha napi szinten 1 órát vezetek, oktatóval és saját kocsival egyaránt (parkoló, elhagyatott helyeken, stb.) mennyi idő után gurulhatok ki biztonságosan az utcára?
2017. aug. 22. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt csak az az oktató fogja tudni megmondani. Már az első 10 méter után.
2017. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

erre szerintem nem igazán lehet válaszolni...

ez elég egyénfüggő


ha béna vagy sok mindenhez akkor a vezetés sem fog hamar menni


ha ügyes vagy sok mindenben akkor a vezetésre is hamar ráérez az ember

2017. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Részemről 1.5 év kihagyás után elég volt kigurulni a garázsból a kapuig.
2017. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére jó véleménnyel van rólam az oktató (2 óra után),viszont nehezen tudom elképzelni, hogy hamarosan egyedül is tudjak vezetni, biztonságosan :)) Remélem 1-2 héten belül már nevetni fogok ezen a kérdésemen :))
2017. aug. 24. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Mért nem kértél meg inkább egy ismerőst vagy rokont akinek van saját autója ? :S
2017. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam gallyra vagni mas kocsijat :) no meg nem izgultam nagyon az oktato mellett,igy egy csomo hasznos dolgot hallottam tole is :) szerencsere nem penzlehuzos oktatot sikerult talalnom.csupa hasznos infokkal latott el :)
2017. aug. 31. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!