Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Először vezettem forgalomban...

Először vezettem forgalomban és a váltás kicsit nehezen megy, valamint a kéz és a láb nem mindig mozog egyedül. Az oktató azt mondta hogy javitsak a mozgáskoordinációmon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Az agy majd dolgozik a szerzett tapasztalatokon, kielemzi a hibákat és azt is nyugtázza, amit jól csináltál, viszont ennek alapja, hogy legyen elég adat az elemzéshez, amit nem tudsz másképpen megszerezni csak gyakorlással.

Gyakorolni pedig csak az oktatód mellett van lehetőséged szabályosan.

2016. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Segíthet, ha Apuval vagy haverral elmész gyakorolni valami kihalt parkolóban vagy földúton.(csak ha lebuktok sokba fájhat)

Először talán álló motor mellett "próbáld el", hogy hogyan is csinálnád menet közben, tudd hogy az egyes fokozatokhoz hová kell tolni a sebváltót, ne menet közben kelljen keresgélni.

De egyébként amúgyis ráérzel majd pár óra után.

2016. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is úgy gondolom hogy idővel belejovok. Csak azért volt fura nagyon mert még soha nem mondta senki hogy bármi baj is lenne a mozgáskoordinációmmal :)
2016. jún. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!