Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Értisztításra használt valaki...

Értisztításra használt valaki "csodaszert"pl.Hearttonus vagy egyebet? Esetleg házi készítésűt,fűszerek,fokhagyma,citrom? Kérem ossza meg tapasztalatát,receptjét.

Figyelt kérdés

Kérem a válaszban írják hozzá,hogy tapasztalat,vagy hallómás alapján írnak.

Köszönöm,szép napot.



2021. jan. 7. 09:35
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Üdv 8-as köszönöm válaszod.

Írod,: "egy hónap volt, de mindennap ettem."

Az anyagcseréden javulásán kívül mást nem tapasztaltál,illetve milyen megfontolásból kezdted a rendszeres fokhagymaevést?

Az almaecetről hallottam,a Bükki füvesembertől,Józsibácsitól,és Géczy Gábortól.Almaecetben áztatott fokhagymakarika levével kell a nyaki ereket,illetve az izületeket kenegetni.

Szerintük jó a meszesedésre.

Két hete kenegetem,a cigeretta azóta nem fáraszt úgy le.

A lábfejemet is kenem vele,a belső oldala,a lúdtalp résznél már kezd bőrszínű lenni,előtte kékes lilás volt.

Állítólag ivása is használ vízzel higítva.

2021. jan. 7. 18:08
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja az inni kell mert tápláló. Szerintem úgy is kifejti a hatását, de a kenegetés se biztos hogy rossz ötlet, még nem próbáltam. Az is igaz hogy nem nagyon van vszínüleg meszesedésem, vizsgáltak is, de volt egy időszakom amikor úgy gondoltam egy tisztítókurát érdemes kipróbálnom és végigcsinálnom. GGékhez jártam mngy-re és ezt tőlük tanultam sok minden más mellett..Én amit megfigyelni tudtam aránylag fejletlen érzékelőimmel, hogy több energiám van, lazábbak az izületeim és simább a böröm. :)
2021. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
38%

Jézusmária, bükki füvesember... Aki agydaganatra petróleumos kenegetést kínálgatott....???


Anyám borogass!

2021. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
K2 vitamint ajánlom, sok helyen olvastam, hogy érelmeszesedés ellen használ. Én D-vitaminnal együtt szedem (GAL), azt vettem észre, hogy a seprűvénáim kezdenek eltűnni.
2021. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
55%
Bükki füvesembert nem illik kritizálni, rengeteget tett a gyógynövényhasználat elérhetőségéért.
2021. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as.

Írod : "Jézusmária, bükki füvesember" Mit gondolsz a gyógyszer hatóanyaga miből készül?

Csak még tesznek hozzá olyan anyagokat,amik konkrétan nem kellenek az adott betegségre."biztosítják a gyárthatóságát és a megfelelõ ideig való tárolhatóságát. "Ide tartoznak többek között a kötõanyagok, töltõanyagok, nedvességmegtartó anyagok, valamint az ízjavítók és színezõanyagok."

Tehát nem kell csodálkozni a káros mellékhatásokon.

2021. jan. 8. 06:14
 17/28 anonim ***** válasza:
Ennyi ostobaságot
2021. jan. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Kedves 17-es.

Ha nem értek valamivel egyet megindoklom miben téved a másik.

Ön ezt nem tette,nem sorakoztat ész érveket,tapasztalatokat,csak rámondja:ostobaság.

Csak nem ellenzéki szavazónak tetszik lenni,Ők szoktak így véleménycserézni.

Szép napot,Isten áldja.

2021. jan. 8. 13:08
 19/28 anonim ***** válasza:

16: aha... és a gyógyszergyárak is "gondolomformán" hajigálják bele a hatóanyagokat a gyógyszerbe, ugye????


Szerintem ne szólj hozzá olyasmihez, amiről lövésed sincsen!


A gyógynövények hatóanyaga rengeteg mindentől függ - az időjárástól - eső, szél, napsütés, stb. - és attól is, hogy mikor szeded le.


A hatóanyagkülönbség - azonos mennyiségű levél/szár/stb. esetén - többszörös is lehet.


Egy gyógyszerben viszont miligrammra hitelesítve vannak a hatóanyagmennyiségek.


Talán ezt az egyszerű leírást képes vagy felfogni....

2021. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Kedves 19-es.

Írod : "és a gyógyszergyárak is "gondolomformán" hajigálják bele a hatóanyagokat a gyógyszerbe, ugye????"

Aranyszivem,amiket felsoroltam,azok adalékanyagok,nempediglen hatóanyagok.

A gyógynövényeket normális ember nem tudja túladagolni,....tehát Önnél megvan az esély,ezért inkább ne fogyassza.

2021. jan. 8. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!