Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Értisztításra használt valaki...

Értisztításra használt valaki "csodaszert"pl.Hearttonus vagy egyebet? Esetleg házi készítésűt,fűszerek,fokhagyma,citrom? Kérem ossza meg tapasztalatát,receptjét.

Figyelt kérdés

Kérem a válaszban írják hozzá,hogy tapasztalat,vagy hallómás alapján írnak.

Köszönöm,szép napot.



2021. jan. 7. 09:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ki hogy nevezi. Adalékanyag hatóanyag. Szedje a pszichiátriai gyógyszereket is. Hátha jobb lesz
2021. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

20: hát akkor légyszi mutasd be - saját magadon - hogy megeszel egy kiló feketeüröm v. hasonló növényt.


Meglátjuk, tényleg nem lehet-e túladagolni...


Honnan veszitek ezeket az OSTOBASÁGOKAT????

2021. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mondom bugyuták
2021. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Olvasnivaló:


[link]


"Aminek nincs mellékhatása, annak hatása sincs



Nem igaz, hogy a gyógynövényeknek nincs mellékhatása. Sőt, nemcsak mellékhatásra, hanem gyógyszer kölcsönhatásra is gondolni kell."

2021. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

[link]


"Túladagolás

Az enyhe hatású gyógynövényekből nagy mennyiségeket is be lehet venni. Az erősebb hatású gyógynövények azonban nagyobb dózisban mérgezést okoz(hat)nak."

2021. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Kedves érdekes emberek,

Miért enne valaki egy kg feketeürmöt????????????????????

Illetve bármely növényből,nem eszel annyit,-mert nem kívánod,-hogy az mérgező legyen.

2021. jan. 15. 11:46
 27/28 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Én személyes tapasztalatbòl javaslom a fokhagymàt! Rendszeressen eszek fokhagymàt és a Kardiològus orvos is elcsodàlkozott amikor ultrahangon nézte az ereimet,- azt mondta semmi lerakòdàs nincs! A fokhagymàt fel kell szeletelni és ugy enni! Minden jòt!
2021. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nincs konkrét tapasztalatom. Azért is olvasgatok, hogy valami nekem ( nekünk ) is jó tanácsot találjak.


Hát pedig a gyógyszerek felírása a legkönnyebb az orvosnak. ( gyógyszer lobbi. Nem járok sűrűn rendelésekre, de bele szoktam futni, gyógyszerügynökökbe )

Nem az hogy étrend módosítást is hajtasson végre a betegnél. Pedig akkor lenne hatásosabb a kezelés.


Ja hogy az a cél minél több gyógyszert felírni?

Férjemnek magas a vérnyomása. Ő akkor érzi magát jól fizikálisan, ha 150 / 80 körül van.

Évente ellenőrzésre jár. Már 3 féle tabit szed. Nem kérdezte meg, miket eszik?

Mennyi, és milyen alkoholt iszik? Iszik- e egyáltalán?

Háziorvosunk azonos. Nem kérdezte meg soha tőlem, milyen ételeket fogyasztunk - főzünk.

Akkor érezném azt hogy igazi háziorvos.


Itt írta a kérdést kiíró, azért magas a vérnyomás, mert " az ereken van meszesedés ".

Máshol olvastam én is, ugyan ezt.

Tehát a logika azt mondaná : ereken van - e meszesedés, mekkora, és azt kellene

" kitisztítani ".

A mostani 80 évesek közül vannak akik szerencsére jó egészségi állapotba vannak.

Talán azért, mert nem viszik túlzásba az alkoholt, a gyógynövényes teákat, fokhagymát,

egyéb dolgokat.

Persze sok gyógyszert szedő is van köztük.

2022. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!