Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csináltatni szeretnék köldök...

Csináltatni szeretnék köldök piercinget, de eléggé tartok tőle. Nektek mi a véleményetek róla? Esetleg aki tapasztalatból írna annak örülnék! 15/L

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék, de félek a tűtől… Vérvételnél szoktam szédülni, volt már hogy elájultam és nem szeretném, hogy megtörténejn egy piercing csináltatásnál is. Oltásnál viszont nem szoktam rosszul lenni. Melyik része a legfájdalmasabb? Ha április, másjus környékén csináltatom meg, akkor nyáron tudok strandolni?

Köszi a válaszokat.



2018. febr. 26. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Fel másodperc az egész, alig érezni. Olyan mint egy oltás :) Nekem hosszú évekig volt, terhesség miatt vettem ki. Elég ha pár hétig vigyázol rá, utána már strandolhatsz. Ne félj! :)
2018. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) megnyugtattál egy kicsit.
2018. febr. 26. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Írtam :))
2018. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nyáron csináltattam és nem bántam meg, mert az első hónapban sokat fájt és jó hogy nem kellett suliba, meg edzésre járnom. Én az oltástól parázok nagyon, de nem volt gond, szóval nyugi. Kicsit jobban fáj, de annyira gyorsan kész, hogy felfogni sincs időd. Viszont mindenképpen profi piercinges helyen csináltasd, és nehogy lövesd. Annak idején én is gondolkodtam rajta mert állítólag kevésbé fáj, de nem éri meg. Nem tudják annyira pontosan szúrni és nem lesz annyira szép. És igen, strandolhatsz, elvileg 2-3 hét után de mindenki mást javasol. Szóval nyár közepén sem vészes, csak utána mindig fertőtlenítsd! Ha van még kérdésed írj nyugodtan. Sok sikert!
2018. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!