Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Buteyko övnek milyen hatása...

Radvi kérdése:

A Buteyko övnek milyen hatása van?

Figyelt kérdés

#Buteykó légzés
2021. febr. 3. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
A leírása szerint bármire és mindenre jó. Ezeket a pénztárcád vékonyítása segítségével éri el.
2021. febr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Semmi.
2021. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Mindenra jó -> semmire... Tipik áltudományos lehúzás
2021. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb három hónapja használom, főleg éjszaka - nagyon szeretem.

Gyerekkorom óta szájlégző vagyok sajnos és a felszínes, mellkasi légzés miatt állandó légszomjam is van. Lusta vagyok a Buteyko gyakorlatokat csinálni, de az öv bevált. Összeszorítja a mellkasomat viselés közben, a hasi légzésem sokat erősödött tőle. Így sokkal pihentetőbb számomra az alvás. (Ritkábbak lettek az olyan alkalmak is, mikor az éjszaka közepén felriadok álmomból és kapkodom a levegőt.)

Nekem maximálisan megérte azt a 10000Ft-ot, amibe került. (Sok helyen persze drágábban árulják és irreális profitot tesznek rá.)

Többféle légzőgyakorlatokra épülő iskolát próbáltam már, a többség tényleg pénzégetés - bőven van köztük kuruzslás, lehúzas.:)

2022. febr. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!