Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Higyjek az akupunkturás...

Higyjek az akupunkturás diagnosztikának?

Figyelt kérdés
Pesten élek,de Debrecenben van egy diagnosztikai központ,ahol akupunkturás vizsgálattal megállapítják hogy milyen betegségem van.Nem kezelésre kell mennem csak egyszeri alkalom.Érdemes leutazni?Én úgy tudom hogy van akupunkturás kezelés,de itt nem kezelnek,hanem diagnózist állitanak fel.
2010. aug. 18. 16:59
 1/10 anonim válasza:
Igen! nagyon megéri leutaznod, mivel én is itt Debrecenben voltam vizsgálaton és kezelésen is! nagyon meg vagyok elégedve mindennel, mert a kezelésektől teljesen rendbejöttem, a vizsgálat pedig pontosan kiderítette hogy mi a bajom! hidd el, megéri szakértő orvos végzi az egészet, úgyhogy nincs vesztenivalód!
2010. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ja és nézd meg a honlapjukat, megtalálsz mindent rajta: www.medbiotech-diagnosztika.hu
2010. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem arról van szó,hogy egyszer lemegyek és egy vizsgálatból megállapítják hogy mi a bajom?Én nem tudok rendszeres akupunkturás kezelésre járni,220km-re van Debrecen.Azt hittem csak egyszer kell lemenni.
2010. aug. 19. 16:30
 4/10 anonim válasza:
Nem muszáj kezelésre járnod, ha nem akarod igénybevenni,de egy vizsgálatért megéri lejönnöd, nincs vesztenivalód, mert tényleg konkrétan megállapítja, hogy mi a bajod. A doktornő amúgyis javasolja majd a neked megfelelőt.
2010. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Az én véleményem szerint nem érdemes a pénzt elkölteni diagnosztikára. Én sok helyen voltam, kifizettem egy rakat pénzt, de ettől még nem lesz jobban az ember. Az akupunktúrának a kezelésén érdemes részt venni. Külön csak a diagnosztika szerintem nem éri meg. Anno jó kis diagnosztikára 40eFt-ot fizettem.Elismert hely,de semmit sem ér. Én az akupunktúrára (nem mindegy, ki csinálja), reikire, biorezonanciára (ezt érdemes először igénybe venni, mert ha van valami a szervezetedben, azt a nagyobb energia egyszerre oldhatja fel és ez nem túl jó, ill veszélyes is lehet, ha nehézfémről van szó<-tapasztalat.) Ezzel sokminden megállapítható, a kezelések megbízhatóak, persze nem mindenhol. Antal Vali honlapjának fórumán lehet érdeklődni, hova érdemes menni. Gödöllőt ajánlom. Én ott voltam. Keress utána. Jók még a különböző masszázsok, pl. nyirokmasszázs, nyirokdrenázs...stb. Persze, problémától függ, hova érdemes először fordulni. Ha már a Reiki..., van egy nálunk nem rég ismert energiaminőség, frekvencia, amit Reconnective healingnek, Kapcsolatteremtő gyógyításnak hívnak. Sok jót hallottam róla.


Üdv! Minden jót!

2010. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Miért ne érné meg?? a kérdező pontosan ezt írta, hogy vizsgálatot szeretne!

Ő a betegségére kíváncsi, nem kezelődni akar..

de mindenki döntse el, mi a jó neki. Én is tapasztalatból írtam, hogy mennyire hatásos, és nem fizettem érte egy rakat pénzt. Ráadásul most néztem a honlapot, van egy csomó akciós, érdemes megnézni. [link]

2010. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom hova menjek,1 éve fáj a hasam az orvosok meg nem tudják mitől.Rengeteg vizelet vizsgálatot adtam le,vért vettek,uh.-on voltam,megtükröztek alul-felül.Állandóan csak baloldalt fáj,3x vitt el a mentő már,de mindig hazaküldtek...ahogy jobban lettem.
2010. aug. 23. 18:04
 8/10 anonim válasza:
Én sem helyi vagyok,szintén leutaztam,és nem bántam meg. Azt hittem gyomor problémáim vannak,de kiderült, hogy a hasnyálmirigyemmel van gond. Maga gép nem csak vizsgál, hanem kezel is. Szakértő orvos végezte a vizsgálatot, és azonnal fény derült mindenre, nagyon meglepődtem és örültem, hogy végre kiderült a valódi bajom, és nincs többé rendelőtől, kórházig való járkálás. Kezeléseket kaptam és homeopátiás készítményeket. Azóta teljesen rendbejöttem, és félévente járok kontrollra. Én nem tudom mi lenne ma velem, ha jöttem volna ide. Egy próbát megér! Annyi helyen voltál már, de nem tudták megmondani mi a gond. Hidd el, itt biztosan kiderül! Azért nézd meg ezt, ők már meggyógyultak: [link]
2010. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát biztos hasznos,de szerintem csak akkor ha kezelésre is járok,viszont nem tudok lemenni állandóan.Ha akupunktura kezeléssel helyre állitható a dolog,az van itt Pesten is elég.
2010. aug. 24. 13:07
 10/10 anonim válasza:
50%

Azt mondtad, hogy nem tudják, hogy mi a bajod, akkor hogy akarod akupunktúrával kezeltetni, ha nem is tudod mit kell. Itt Debrecenben legalább megállapítják konkrétan! Négyzetcentiméteres felbontásban minden szervedet meg tudnak nézni külön-külön. Már ez megéri, hogy tudod mit kell kezelni és mi a baj!

Ha meg nem akarsz ide lejönni, akkor Székesfehévárra is mehetsz kezelésre, mert ott is működik a Medbiotech Diagnosztika.

De te tudod, ha még van kedved és energiád fölösleges orvosi rendelőkre, és pénzed is, akkor választhatod azt is, ami teljesen eredménytelen.

2010. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!