Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Intim piercing eltalálhat...

Intim piercing eltalálhat vmilyen akupunktúrás pontot?

Figyelt kérdés

Csináltatta intim ékszert, és egy nappal később elkezdett fájni az egyik karom,és már egy napja fáj, kicsit hülyén hangzik, de lehetséges hogy vmi olyan pontot talált el el tű? Viszont az is közrejátszik hogy beteg vagyok, megfázástól is lehet izomfájdalom ugye,szóval most nem tudom mi van...de elég kellemetlen. Amúgy lány vagyok.

Ha ez okozza, akkor ha begyógyul az ékszer elmúlik ez is vagy jobb ha kiveszem? Esetleg várjak még vele?


2010. okt. 18. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a megfázástól van izomfájdalmad.
2010. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A test tele van akupunkturas pontokkal. Egy termeszetgyogyasz kapasbol megmondja, hogy attol van e bajod, feltetlenul kerdezd meg, mert sok problemad lehet miatta!
2010. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Intim szervnél (ahová a piercing kerül) nincs akkupunktúrás pont!
2011. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pedig kivettem és elmult...:)
2011. febr. 3. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána akupunktúrás könyvekben, hol szúratnád meg magad! A "szakembereknek f***juk sincs ilyesmiről. Pl: szemöldök vége, köldök. stb. Mellbimbó szúrása pl. tilos. Vannak semleges területek is, ahol nincs gond. Fülban a hagyományos fülbevaló helye ok. A hagyomános fülbevaló megf. helyen arany ékszerrel még a látást is javíthatja, másutt esetleg gond lesz. Lehet hogy csak évek múlva. Vannak akup. pontok a nemiszerveken és körülöttük is. Ez az ún. titkos akupunktúra, többnyire csak a kínaiak ismerik, de nem szúrják őket. Ha akarsz ilyet, inkább olyan intimékszert viselj (ha a tested megfelelő hozzá), amihez nem kell lyukasztás.
2014. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!