Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Leírnád kérlek a saját öngyógy...

Leírnád kérlek a saját öngyógyító történeted/technikád,(vagy a környezetedben élőkét) ?

Figyelt kérdés

Azt hiszem ez sokaknak inspiráló lehet. Legyen az akármilyen kis dolog.


Kérlek ne trollkodd szét, vannak akik tényleg szenvednek és reménytelennek érzik helyzetüket...



2021. máj. 19. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem kezdd Te, mert nem tudom pontosan mire gondolsz. Nekem is van többféle technikám, így engem is érdekelne, hogy más miként látja ezeket a dolgokat.
2021. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Agykontroll
2021. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fel voltam fázva, tőzegáfonyát iszogattam rá. Két napig, úgy tünt nekem, hogy a tünetek elmúltak.
2021. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Másik: Meg voltam fázva de az az igazi(nem covid), hogy 100as zsepit pusztitok el egy nap alatt, mert annyirt folyik az orrom. Hársfateát csináltam két pohárnyit és rögtön elmúlt.
2021. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
annyit bocsi
2021. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jöhet agykontrollos, de más is...
2021. máj. 19. 12:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig iszok, amíg nem fáj semmi, a környezetemben élők közül is sokan így tesznek😉
2021. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én "öngyógyító technikám" az, hogy végletesen hiszek abban, hogy bármi, ami a szervezetben kialakul, az vissza is tud alakulni, hogy a szervezet pontosan tudja, hogy mi a helyes, csak teljesen alá van rendelve az érzéseinknek és a lelki problémáink, feldolgozatlan érzéseink jelennek meg elváltozások formájában. Úgyhogy én minden fizikai problémámnál a lelki háttérre gyúrok, önismereti út, pszichoterápia, családállítás stb., az orvosok determinisztikus kijelentései meg egyik fülemen be, másikon ki. Így gyógyultam meg "gyógyíthatatlan" krónikus betegségből, meg történtek olyan "csodák", amikre az orvostudomány pár %-os esélyt látott.

De kisebb dolgoknál már az is segít, hogy amikor felismerem, hogy van valami kis bajom - pl. egy megfázás, gyulladás vagy allergia vagy beverem valamimet - akkor előjön az a meggyőződésem, hogy a szervezetem pillanatok alatt képes regenerálni önmagát, hiszen tudja, hogy mi a normál állapot. Sokszor magam is meglepődöm azon, ha nem alakul ki végül a kék-zöld folt vagy másnapra már semmi bajom.

2021. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miből sikerült kigyógyulnod "8-as" ? Mi volt a konkrét technika?
2021. máj. 20. 09:57
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De hát leírtam pontosan a "technikám"! :D Semmi konkrétum, csak önismeret, önreflexió és meggyőződés! Legyen elég, hogy krónikus betegség, azzal riogattak, hogy ha nem szedem a gyógyszereket, csak el fog mérgesedni, állandó gyulladás, fájdalom stb. Nem szedtem, mégsem durvult el, megszűnt 3 év alatt!
2021. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!