Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Természetgyógyászok, agykontro...

Természetgyógyászok, agykontrollosok, jóga mesterek, varázslók, mágusok, bárki! Lágyéksérv re létezik alternatív gyógymód?

Figyelt kérdés
Már műtötték volna, ha nincs vírus helyzet. Az orvos legutóbb azt mondta, hogy a jóindulatú betegségek kezelései most csúsznak. Sajnos muszáj dolgoznom, ráadásul fizikai munkát. Tudom, hogy magától nem múlik el és lesz is műtét, ahogy mehetek, de addig is mivel tudnám szinten tartani? Valószínűleg a laparoszkópos műtét nálam már nem fog működni, de azért azt sem szeretném, hogy félbevágjanak.
2021. máj. 23. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Nincs!

Másrészt egy sérvmütétnél szóba sem jön a "félbevágás", maximum 12-15 cm a leghosszabb!

2021. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól van na. Kicsit túloztam. De valaminek akkor is kell lennie, hogy ne romoljon az állapot.
2021. máj. 23. 16:38
 3/5 anonim válasza:
Érdemes volna keresni egy képzett gyógytornászt. Te tudsz rajta a legtöbbet javítani napi gyakorlatokkal..
2021. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Végre egy olyan válasz ami nem csak kizárólag a műtétet tartja elfogadhatónak. Nem csak itt a Gyakorin érdeklődtem.
2021. jún. 4. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvosi szike.Nem alternativ
2021. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!