Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A homeopátia kamu?

A homeopátia kamu?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 08:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Egyenlő szinten van a jóslással, fogyasztó porokkal, tisztító kúrákkal. Meg a "tanulj meg 2 hét alatt folyékonyan angolul". A hiszékeny emberek átverése.
2021. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%

Ezen megoszlanak a vélemények,szerintem sokat számít a placebo effektus,tehát aki elhiszi,hogy használ,annak fog is nagy valószínűséggel. Persze komoly betegség esetén nemigen fog használni.

Én eüsként nem hiszek benne, orvosilag biztos nem ér semmit,így nem használnám.

2021. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
65%

Boldogkőy prof cikkeit olvasd a témában...😁


Egyetertek az előttem szólókkal.

2021. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
65%
Semmit nem ér, de legalább nem árt.
2021. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
34%

Homeopátiás orvos által ajánlott szereket használunk és teljesen okés.

Amúgy csak itt van ennyire elnyomva ez a gyógymód, mert nyugaton még kórházakban is használják.

Nem nagyon vágom mi az oka, hogy itthon így lejáratják, de nemrég mondta egy gyógyszerész amikor vásároltam homeós szert, hogy már rendeletileg megtiltották nekik, hogy ajánlják.

Nyugaton ez is normálisan van kezelve.

2021. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
13%
Próbálj ki homeopátiás szereket megfázásnál, és döntsd el magad. Nekem az orvos által felírt szerek nem értek szart sem, a homeopátiás meg segített.
2021. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
53%

Kedves 6-os, a mondás úgy hangzik, Hogy megfázásból meggyógyulni gyógyszerrel egy hét, gyógyszer nélkül 7 nap.


Arra hogy a homeopátia használ semmilyen bizonyíték nincsen, pedig sokat vizsgálják. Az a működési elv hogy agyon higított hatóanyagok rezgések (?) útján fejtik ki a hatást vagy valami ilyesmi. Boldogkői Zsoltot és Novák Hunort is nagyon ajánlom a témában. Utóbbi élő adásban túladagolta magát illetve a youtubecsatornáján a méregtelenítést is leleplezte

2021. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
18%
Na megérkezett a minxen marhaságot, UL-t elhivő fanatikus azc5ös szemelyeben...😁😁😁
2021. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
29%
6os, megfázásból minden nélkül is meggy9gyulsz pár nap alatt...😂
2021. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
40%
Rezgések? Ugyan már. A homeopátia nem ezo kategória- csak itt ebben a nyomorult országban támadják. Külföldön meg a kórházakban is bevett szokás alkalmazni...
2021. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!