Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagymamámnak a csípöizülete...

Nagymamámnak a csípöizülete fáj, milyen megoldás a legjobb rá?

Figyelt kérdés
Nem műtik meg, mert azt mondták már idős hozzá, hogy egy protézist betegyenek a combcsont és a csípő találkozásához. Szeretnék neki venni valami nagyon szuper készítményt amitől nem fájna neki ennyire. Mi lenne a jó rá, ami használ is. Valami porc és izület segítő készítményre gondolok.

2021. szept. 19. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez miért utazás?.. A kórházba?
2021. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem oda írtam. Egészség-alternatív gyógyítás
2021. szept. 19. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Én jeleztem a modiknak, hogy rakják át, mert nincs jó helyen. De mindegy is, megtették, ennyi.
2021. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ahhh oké. köszi
2021. szept. 19. 22:18
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Orvost kérdezd meg. Biztosan vannak fájdalomcsillapítók, esetleg rögzítő, de nem hiszem, hogy ez hosszú távon megoldás lenne. Ha már műteni kell, az azt jelenti, hogy nem fog semmilyen porcerősítő hatni, csak pénzkidobás.
2021. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a hyaluronsavat, gyömbért és kurkumát tartalmazó bogyó és a glükozaminszulfátot, kondroitinszulfátot és MSM-et tartalmazó aloe vera ital vált be.

Jobbulást a nagymamádnak!

2021. szept. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

6# meg tudnád adni ennek a készítménynek a nevét pontosan? Akár privátban is.

2021. szept. 23. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!