Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csontkovács tud-e segíteni...

Csontkovács tud-e segíteni szülés utáni csipő izületi, és gerinc csigolyák problémáiban, illetve gerincferdülés miatt?

Figyelt kérdés
Szülés után nagyon fájnak a csipőcsontjaim, elmentem ortopéd orvoshoz, aki megrötgeneztette és azt mondta, hogy a csípőcsontjaim el vannak csúszva, és az izület is kezd kopni, illetve a csípőcsonton már csont csipkéződés kezdődött. A gerinc csigolyáim között is kevés az izület és gerincferdülésem is van. Ha találok jó szakembert, akkor tényleg tud ezen segíteni? Járok gyógytornára, de ott a hölgy azt mondta, hogy a csipőproblémámra ez csak fájdalomcsillapításra szolgál, mást ő nem tud kezdeni vele. És nekem kell karbantartani tornázással, hogy ne fájjon. A válaszokat előre isköszönöm.
2010. szept. 15. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az tuti én már voltam párszor és mindig ugy jöttem el mint aki ujjászületett.Nagyon hasznos .
2010. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ha jo a csontkovacs, nagyon hataasos. Keress a picinek is egyet. Csodat tudnak csinalni gyerekekkel is. Babajorban kezdesnel, gyerek egeszsegesebb, jobban koncentral, kihat egesz eletere.
2010. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom ,hogy csak az egyik fele fáj a csípőmnek ahogy lépek(botorkálok)az is a szüléssel hozható -e párhuzamba? vannak napok mikor alíg bírok felkelni annyira fáj és van ,hogy nem is érzem .ez lehet attól ? bár én még nem voltam orvosnál....
2012. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!