Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért olyan bizalmatlanok...

Miért olyan bizalmatlanok egyesek a természetgyógyászattal kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 17:21
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Azért bizalmatlanok a természetgyógyászokkal szemben, mert százból egy-kettő akar gyógyítani, a többi pénzt keresni a hiszékenyeken!!


Többen beszélgettek fentebb a koleszterinen. Nekem is magas volt. A doki felírt valami disznóepéből készült gyógyszert. Egy dobozzal beszedtem, és normális lett. 3 év múlva ismét megemelkedet, újabb doboz disznóepe rendbe hozta, ennek 7 éve, és azóta is rendben.

Egyébként sok zsírosat (töpörtyűt, vajat, kolbászt, szalonnát) és sok tojást eszem. Ami viszont hasznos, sok rostosat, sok folyadékot fogyasztok, és sok fizikai munkát is végzek. Viszont van egy 3,5 cm-es kolesztrin epekövem, ami semmi panaszt nem okoz. De nem tudom, nem azért normális-e a koleszterinem, mert a fölösleg a kőben rakódik le évek alatt.

2022. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
93%

Elmesélem a mi sztorinkat.


Anyukám rákos volt, ennek 23 éve. Meg akart gyógyulni, hisz ott voltam én neki (ekkor 10 voltam), meg apám. Áttétes bőrrákos volt, nagyon gyorsan képzett áttéteket. Utólag tudtuk meg hogy 1% esélye volt csak a túlélésre. Élni akart, ezért hozzánk jött házhoz egy ilyen sarlatán, aki búzafűlével itatta, bulátát evett, meg lejátszotta neki azokat a röhejes zenéket, füstölőzött, bohóckodott. Biztos vagyok benne, hogy tisztában volt anyukám betegségének súlyosságával, mégis lehúzott minket, és kihasználta azt hogy anyám mennyire kétségbe van esve és meg akar gyógyulni. Azóta hányok tőlük, és rohadjon meg az összes.

2022. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm természet gyógyászhoz hordta a gyerekét fül problémákkal, alkalmanként 10 ezerért, persze nulla változás történt…. Meg amikor már nem vitte , akkor hivogatta az ipse hogy pedig már most kezdett volna javulni, meg lelkileg is próbálta zsarolni, hogy milyen szülő ha nem hordja oda továbbra is a gyerekét….

De személyes tapasztalatom is van, természetgyógyász vastagbélgyulladást “ állapított meg” jó sok pénzért, orvosnál később ingyen kiderült hogy tejérzékeny vagyok. Bolondok….

Meg milyen alapon akarja levenni rólam a rontást, ha derékfájás miatt gyógymasszázsra mentem oda. Aki hisz ezeknek a sarlatánoknak, kuruzslóknak, természetgyógyászoknak, asztrológusoknak, jósoknak, az meg is érdemli.

Namaste 🫡

2023. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!