Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen homeotápiás szer jó...

Milyen homeotápiás szer jó extrém izgulásra/szorongásra?

Figyelt kérdés

Öt év után újra repülni fogok. Korábban sokat utaztam így, de ahogy telik az idő, egyre rosszabbul viselem. Szinte semmihez sem fogható félelmet érzek tőle. Megbénít és a gyomromat is kegyetlen módon megviseli. Eddig mindig ismerőssel repültem, aki támogatott, de most egyedül fogok, és nem akarok pánikrohamot kapni a repülőtér közepén. Ismertek valamilyen praktikát, homeotápiás szert, ami tényleg segít kicsit megnyugodni? Nervenpflege-t próbáltam, az kevés volt. Alkohol fogyasztás sajnos nem opció.


(Tudom, hogy nem racionális ettől félni, és azt is tudom, hogy nem fogunk lezuhanni sem. Dolgoztam rajta sokat, de most nem az okot akarom keresni, hanem csak a tüneteket kezelni.)



2022. jún. 6. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Amelyikben hiszel.
2022. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem racionális hinni a homeopátiában. Ha hiszel benne, bármi más irracionalitás elfogadott. 😂
2022. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Egyik sem


[link]

2022. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Egyik sem, a homeopátia egy nagy kamu.


Hatástalan cukorgolyók drágán.

2022. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Igazoltan semmilyen hatásuk nincs, a placebón kívül. Ha te abban hiszel, hogy telihold éjfélkor szárított pók lábat kell szétmorzsolni a fejed felett, akkor az fog használni. Maradj inkább a repüléshez/utazáshoz javasolt gyógyszereknél.
2022. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább az autogén stressztréning jó, de ahhoz azt meg kell tanulnod. Ezen az oldalon találsz segítséget a stresszkezeléshez: [link]
2022. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Daedalon
2022. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#5-ös és #7-es, az a baj, hogy a Daedalon és az egyéb hasonló gyógyszerek arra jók, ha rosszul vagyok menet közben. Nekem viszont nem ez a problémám.
2022. jún. 6. 22:32
 9/13 anonim ***** válasza:

8as

Ezek szerint még nem vettél be belőle. Én fél órán belül elleszek, elkábulok két szemtől

2022. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9-es, nem egy dologról beszélünk. Neked volt már úgy igazából pánikrohamod? Arra beveheted a Daedalont, nem használ. Hajózáshoz, buszúthoz ha beszedem, akkor működik, nem hányom el magam. De azon nem segít, hogy már a repülőtér bejáratánál remegek a félelemtől.
2022. jún. 6. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!