Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitesszerek kezelése belső...

Mitesszerek kezelése belső módon, pl vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek szedése? Vagy mi vált be nektek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak az öregedés oldja meg.
2022. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
??
2022. okt. 7. 00:49
 3/7 anonim ***** válasza:
más szavakkal: Majd kinövöd
2022. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grimfox ***** válasza:
43%
Elvileg nem többet kell szedni bizonyos dlgokból, hanem kevesebbet. Cukor, csokoládé, és még egy sor élelmiszer ront a miteszerek állapotán. A csokoládé például kifejezetten hajlamos miteszereket okozni. Az élelmiszerek, és miteszerek, meg úgy általában a bőr kapcsolatára lenne érdemes rákeresned.
2022. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
én53évesen se nőttem ki,de nem zavar különösebben,mert alapvetően puha és ránctalan a bőröm,a csokiról meg semmi pénzért nem mondanék le-hál istennek nem vagyok hízékony:)-.BB krémmel tökéletesen el lehet fedni.
2022. okt. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szintén nem vagyok mai csirke (43) és nem nőttem ki! Viszont nekem is ránctalan az arcbőröm.


Ráadásul nagyon tisztán kajálok, csupa zöldség, gyümölcs, tisztított víz.

Kristálycukor, fehér liszt kilőve. Csoki nulla!


Akkor?

2022. okt. 14. 09:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Junk food nulla!
2022. okt. 14. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!