Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szorongásra illetve inkább,...

Szorongásra illetve inkább, elég intenzív közösségi szorongás csillapítására és enyhe depresszió miatt CBD olajat kezdenék el használni. Melyik termék lehet jó ilyen panaszokra?

Figyelt kérdés

Gyógyszereket inkább mellőzném, nem szeretnék rajtuk lenni hátha ez is segítene, sok jót olvastam róla.

Hasonló gondokkal (erős szorongás, enyhe depresszió) aki küzd és használ CBD olajat, melyik terméket, márkát tudná ajánljani? Melyik válhat be legjobban ilyesfajta problémára?



#depresszió #szorongás #CBD olaj #Közösségi szorongás
2022. okt. 13. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljes spektrumú cbd gumicukor. Nekem bevált, alkalmanként elszopogatsz egyet(max 2-t) és oldottabb leszel.
2022. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszont ha még nem ismered a cbd hatását egyáltalán, akkor nyugodtan el is felezheted az első tesztelésnél.
2022. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én innen rendelem mindig, nekem ez jött be, ennek van a legjobb hatása, de szerintem ez sajnos egyénfüggő :/

[link]

Kipróbáltam 7 félét egyébként, barátnőm fele ennyiért vesz egy másik márkát, azt mondja neki az ugyanolyan jó mint ez, nekem meg az semmit nem segít.

2022. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pánikrohamok, 4 óra alvás, folyamatos szorongással indult az én kalandom. Sok mindent próbáltam, mert nem akartam gyógyszereket szedni, így találtam meg a CBD-t, valamint az Orbáncfű teát-Utóbbi egyébként megér egy próbát-.

CBD-ről elég vegyes kommenteket olvastam, de vettem egy üvegcsével. Semmit nem éreztem tőle, nem számított az adag. Aztán megtaláltam a Jora 10%-os olaját, mert gondoltam az első után kipróbálok egy prémiumot is. Na ez már maga volt nekem a megváltás.

Nem mondom, hogy nincs rajtam szorongás néha, viszont ez már teljes mértékben kezelhető, és ha ezen a szinten marad, akkor én teljesen elégedett vagyok. :)


Amit még nagyon megéri megtanulni, az egy helyes légzés technika egyébként, ezzel is enyhíteni tudod a szorongást bizonyos mértékig.



Sok sikert!! :)

2023. jan. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szorongás és elfojtás ellen elméletileg jó
2023. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!