Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szívbetegség esetén milyen...

Szívbetegség esetén milyen étrendkiegészítőt vehetnék?

Figyelt kérdés

Fél évre kapott időpontot 30as éjszakai pulzussal, lábdagadással, köhögéssel egy kedves barátom! Mit vehetnék neki, ami ritmuszavarra, szívelégtelenségre jó lenne? Fagyöngy kapszula, kálium jutott eszembe, de nem mertem megvenni!

Már ha csak lemenne a víz a tüdejéről, szerintem jobban lenne lelkileg és fizikailag is, szeretnék segíteni!

Állandó idegességben él, csoda hogy nem volt infarktusa! 40es nap közben is a pulzusa, éjjel 10x is ébreszti az óra, mert 30-ig leesik!



2022. okt. 17. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

???


Micsoda?

Személyi kölcsönt vennék fel bármi áron és magánkórház azonnal!

Ezzel nemhiszem, hogy kihúz fél évet mire sora kerül...

2022. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Ez a kérdés kitaláció!

Vagy a kedves barátja már haldoklik...

2022. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mégis, milyen szívbetegségről van szó?

Amit leírsz, azt nyilván orvos állapította meg. De akkor miért kuruzsolnád fagyönggyel?

2022. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2: szerintem is kamu....


Ilyen nincs, hogy valakit ezekkel diagnosztizálnak, és semmi gyógyszert nem írnak fel....

2022. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fél év nem igaz. Már régen beküldte volna a háziorvos egy sürgős beutalóval, ami azt jelenti hogy még aznap kivizsgálják, csak ki kell várnia a sorát. És az biztos hogy be is fektették volna a kardiológiára.
2022. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kardiológus állandóan D-vitamint, omega3-at és Q10-et ír javallatként, de nekem nincs ilyen akut komoly bajom, csak 2 évente kontroll.
2022. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A "kedves barátod". Hápersze...
2022. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

30-as nyugalmi pulzussal már rég a kardiológián lenne fekvőbeteg ellátásban.


Nem tudom, miért jó ilyennel viccelni, mikor akadnak emberek, akik ilyesmibe pl belehalnak!

Te meg poénkodsz mert nincs jobb dolgod.

2022. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez megint egy hipochonder kérdés?
2022. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!