Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Melyik, hany grammos Melatonin...

Melyik, hany grammos Melatonin hatasos?

Figyelt kérdés
DM ben 1 mg ost probaltam, az volt rairva napi 1,nem hasznalt. 2 se amugy.
2022. nov. 5. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban bio melatonint.
2022. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hany mg ost?
2022. nov. 5. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
A bio melatonin az 3 mg-os, de sok reményed ne legyen.
2022. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor az se hatasos... :/
2022. nov. 5. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdés kinek mi a baja, nekem nem hat.
2022. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát álmatlanságra van, nem?
2022. nov. 5. 15:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Álmatlanság esetében több lépcsőn lehet próbálkozni. Elösször is ha keveset mozogsz akkor ennek növelése sokat segít, ha stresszes az életed, akkor ennek csökkenétésre irányulő törekvés is óriási javulást okozhat.

Átmenetileg, vagy ha ezek nem megoldhatók akkor a hűvös szoba, és lefekvés előtti egy órában elektronikus eszköz használat kerülése javasolt.


Ezeken túl próbálkozhatsz melatoninnal, macsakacsökérrel és ilyesmikkel, de ha nem segít akkor átmenetileg irathatsz fel valami gyenge altatót a háziorovosoddal, viszont ezt tartósan (értsd mondjuk több hónapon / fél éven / éveken át) nem jó szedni, mert azátán már nélküle nem fogsz tudni elaludni, de addig jó lehet amég nem oldódik meg az álatlanság oka.

2022. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha sötétben akarsz elaludni, és nem a telefon kék fényét nyomkodod elalvás előtt, akkor felesleges a melatonin.
2022. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem hasznalt a melatonin sajnos.
2023. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!