Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az egyik csigolyám ferdén...

Az egyik csigolyám ferdén áll, kb félévente becsípődik, vagy meghúzódik, az izmom pont ott. Kenőcsöt és gyulladás csökkentőt írt fel az orvos. Ez mind szép és jó, de ettől még a csigolyám nem mászik vissza a helyére. Mint laikus mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nem a tüneteket akarom kezelni, hanem helyrerakni a hátamat, mielőtt nagyobb bajom lesz, nem akarom, hogy 40 éves koromra olyan legyen a hátam mint egy 70 évesnek. (egyébként még csak 24 vagyok). Addig kéne kezelni a hátamat, amíg csak ilyen úgymond "apróság" a bajom. Az orvos még a tornát ajánlotta, adott is egy ilyen lapot amin ilyen tornagyakorlatok vannak. Izom erősítésnek jó, de ez megint csak nem megoldás. Ezért fizetjük a TB-t xD, ezt akár itt gyakorik a vicc kategóriába is tehetném. Szóval a lényeg a lényeg, hogyan tudnám megjavítani a hátam és nem csak a fájást kezelni?

2022. nov. 8. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A csigolyák körüli izmok erősítése a megoldás, csináld szorgalmasan a kapott gyakorlatokat.
2022. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
MR, Gerinc vagy idegsebészeti konzultáció és magán gyógytorna betanítás és mindennapi csinálás. Ez a sorrend.
2022. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!