Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » C peptid spray használt...

C peptid spray használt valakinek?

Figyelt kérdés
Kérem csak az válaszoljon, aki próbálta!

2022. dec. 22. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
A C Peptid többszörösen betiltott placebo tabletta, ami valótlanságokat állít. Éppen ezért jelentettem, hogy törölve legyen itt is.
2022. dec. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én nem reklámozni szeretném, pusztán a véleményekre vagyok kíváncsi, hogy használt e valakinek.

Amit írtál azzal én is tisztában vagyok, hogy nem lehet gyógyító hatást tulajdonítani neki a forgalmazónak, mivel semmilyen klinikai vizsgálati adat nem támasztja alá a hatásosságát.

Az, hogy betiltott e, hát nem hiszem, mert még mindig kapható. Szóval hülyeséget ne írj légyszíves!

2022. dec. 22. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos, hogy mire vagy kíváncsi. Ezeket a "gyógyszereket" azzal reklámozták, hogy az agyhalott beteg felkelt az ágyból és örömtáncot járt, másik reklámban felnőtt gyerek, aki világéletében néma volt, hirtelen dalolni kezdett és még sorolhatnám. Nem véletlenül tiltották be. Most ezek után megkérdi valaki, hogy másnál használt-e... De mire? Mi az elvárás ezek után?
2022. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De a kedvedért rákerestem a spray-re.


A leírása keményen közli, hogy:


"A *** bőrápoló spray az első olyan kereskedelmi forgalomban elérhető termék / kozmetikum, ami az emberi szervezet számára nagyon fontos *** összetevőt tartalmazza."


Ezek után magyarázd meg kérlek, hogy ez a kérdés nem bújtatott reklám.


Továbbolvasva az adatlapot, gondosan kerül a leírás minden olyan kényes szót, amibe jogilag bele lehetne kötni. A hatásmechanizmus egy-az-egyben ki van hagyva, hogy még azt se lehessen elmondani "nem hat", tehát teljesen érthetetlen, hogy miféle véleményt vársz róla, hogy történt másnál, ha egyszer a gyártó nem írja le, hogy mire való.


Arról már ne is beszéljünk, hogy 4-féle spray, különböző névvel, de paraméterekkel, megegyező adatlappal van fent a weboldalon 10 ezer forinttól 50 ezer forintig bezárólag.

2022. dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Láttam a webáruházat, köszönöm!

Nem erre vagyok kíváncsi, mert olvasni én is tudok. :)

Csupán személyes tapasztalatok érdekelnének azoktól, akik megvásárolták a terméket és alkalmazták. Van e esetleg olyan személy, akinek segített ez a készítmény.

Tudom, sok mindenkinek nem segített. Azt is tudom, hogy sok mindenki pedig arról számolt be, hogy hatásos volt. Lehet, hogy ezek lefizetett emberek, de az is lehet, hogy valakinek tényleg használt. Én csak erre lennék kíváncsi, hogy ki mit tapasztalt a termék használata során és nem arra, hogy mi van a weboldalon feltüntetve, vagy milyen pereket indítanak Varga úr ellen.

2022. dec. 23. 00:09
 6/6 anonim ***** válasza:

De ha ez az egész kamu akkor hogy csinálja a fószer hogy mindig feltámaszt valami híres beteget a poraiból és facebukkon ezek a videók pörögnek.


Most éppen azzal a gyerekkel kampányol aki kómába esett a sok energia italtól. Szóval őt is feltámasztotta az agyhalálból ,de akkor ezeket a videókat hogy csinálja ?


Nekem van egy teóriám hogy valójában a hülye gyógygombáit keveri bele a cuccba és a gombának tényleg van valami LSD hatása ami felingerli az agyat de ha abba hagyod a fújást akkor visszaesel. Ezt bizonyítja hogy mások is elszólták magukat a filmekben hogy amíg tolták a szert ezerrel addig jó volt de ahogy abba hagyták megint romlott az állapotuk. Tuti hogy ez ugyan az a kábszer effektus csak ezzel a kamu peptid mesével van eladva közbe semmi köze hozzá.

2023. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!