Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Valakinél használtak a leszokt...

Valakinél használtak a leszoktatós bugyik a bilire szoktatásnál?

Figyelt kérdés
3 éves kisfiam nagyon nem akar a bilibe pisilni, se kakilni. Ha sikerül, az is csak véletlen. Tudja, hogy oda kell, de csak ül a bilin, és semmi sem történik. Padlószőnyeg van nálunk, nem tudom megoldani, hogy teljesen leveszem róla a pelenkát. Ezért ezekben a leszoktató pelusokban gondolkodom + sok-sok bilire ülés. Valakinek segített a leszoktatásban? Milyen márkát használtatok?

2022. jún. 28. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem és senki másnak sem a környezetemben. Szűkítős vécé jött be mindenkinek nálunk.
2022. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyes: hát sajnos nálunk rá se akar ülni a szűkítőre. A bilivel együtt vettünk olyat is. A bilire végül ráült, a szűkítőre azóta sem.
2022. jún. 28. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Akkor nincs más hátra, mint levenni a pelust és kész. Oviba megy szeptemberben?
2022. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, megy az oviba. Ezért is kellene már végre valami eredmény.
2022. jún. 28. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van udvarotok, akkor kintre le tudod venni, az valamennyire segíthet mégha házon belül kell is a pelus. Ha semmilyen hajlandóságot nem mutat, akkor valószínűleg nem érett még meg rá.És nem, nem vagyok pelenkafan, de nálunk is az egyik gyerek leszokott 2.5 évesen a másik meg 3.5 évesen és mindkettőnél ugyanúgy csináltam mindent.Nem érnek egyformán még erre sem.

Minden esetre nálunk is a vécészűkítő volt az igazi megoldás, a bili az valamiért egyiküknek se volt szimpi.:D Pedig ők választhatták:)

2022. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom mi az értelme, mert pont a pisit átengedi, úgyhogy ezzel nem véded meg a padlót. Bugyipelenkát ugyanúgy le tudja tolni. De a legjobb a kertben, vagy játszón ha nincs rajta pelenka, rá fog érezni.
2022. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljes pisit nem fognak fel, de arra jók, hogy ne telibe kapja a ruháját, bútort, cipőjét, ha véletlenül nem ér ki időben. Hidegebb időben hasznosabb fissen szobatiszta gyereknél.

Viszont ha nem áll készen, segíteni nem fog.

2022. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Mi próbáltuk, de rengeteg pisi kifolyt belőle (kaki már kb egy éve csak a wc-be megy, amiatt nem aggódtam. Úgyhogy mi levettük a pelust és pucérkodik. Olyankor mindig kimegy a wc-re, nem szokott baleset történni, de ha akár egy alsógatyót ráhúzok, máris bepisil…
2022. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!