Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kimutatható hitelt érdemlő...

Senior Séf kérdése:

Kimutatható hitelt érdemlő módon,, ha az édesburgonyát karamellizált cukoroldattal szívatták meg?

Figyelt kérdés
Valamit tuti, hogy csináltak az Aldban vásárolt batátával. Sütőbe téve sűrű, sötétbarna levet ereszt, szinte márcízű az egész, és ha megfogom, utána összeragadnak az ujjaim. És mindez csak olyankor fordul elő, ha akciózva van a batáta. Szóval eladják nekünk a vizet, ráadásul szerintem a cukorbetegekkel is jól kibäsznak.
2022. dec. 29. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
szerintem ez nettó hülyeség.
2022. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
mondjuk a cukorbeteg baromira nem ehet batátát, de még sima krumplit sem
2022. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A cukorbetegek a szénhidrátot nézik:

[link]

[link]

Csak recepteket találtam rákeresve.

Szerintem hasonlítsd össze az akciós és a nem akciós édesburgonyát!

2022. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Házilag ezt nem tudod megállapítani, csak valamilyen műszeres analitikai módszerrel lehetne. De nem inkább arról van szó, hogy az akciós édesburgonya nem olyan friss (kicsit romlott már), és azért enged levet?


De ha fel is itatták valami cukros oldattal, a karamellizáció a te sütődben történik, miután kifolyt belőle a lé.

2022. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Biztosan nem szívatták semmivel. Olyan fajta. Ha xar lenne, akkor az bolt úgy adná el, nem javítgatná, és amúgy úgy nem is lehet, ahogy mondod.
2023. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!