Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen természetes gyógymódot...

Milyen természetes gyógymódot használtok, (tea, növény, zöldség.. egy bizonyos problémára) ami már többször, biztosan működött?

Figyelt kérdés

Nekem az lándzsás utifű működött minden esetben sebre, látványos, csodaszerű..

Épp kellene de tél van és sötét és nem találtam a környéken.. így jutott az eszembe a kérdés



2023. jan. 13. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én gyömbér kapszulàt. Enyhe émelygésnél segíteni szokott.

Kávét , ha szorulásom van.

2023. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felfázás elleni kombináció egyértelműen hatott(medveszőlő, aranyvessző stb,), nyugtató teák is működnek nálam. Biztos van más is, lándzsás utifüvet még nem próbáltam, de ha megvágom magam tuti kipróbálom, mert biztos működik. Ja szegfűszeg fogra, hársfa, megfázásra, arra mindig segít mandulánál már nem.
2023. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Cickafark teàt nôgyògyàszati problémàra!
2023. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lándzsás útifű dettó, de a vérehulló fecskefű is a sebekre. Igazából bármilyen útifűféle jó lehet, elég enyhe tél volt eddig, még találhatsz.

Hárs vagy bodza mindig jó nálam megfázásokra, de érdekes, hogy hol egyik, hol másik.

Citromfű, ha jó minőségű, rekreációs célra, meditáláshoz vagy egyszerűen csak alváshoz.

Ezerjófű ha rossz a gyomrom.

Régen a szagosmüge is nagy kedvencem volt de őszintén szólva nem emlékszem mire ittam :) talán ilyen immun, általános közérzet stb miatt. Vigyázni kell vele, csak néhány hétig szabad.

Ha nem teák akkor echinacea, de csakis alkoholos oldatban.

Gyömbér, más fűszerek, hagymafélék: leginkább főzéshez de volt hogy gyömbérteaval pörgettem magam.

2023. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!