Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux problémára kinek mi...

Reflux problémára kinek mi vált be, természetes gyógymód?

Figyelt kérdés

Enyhe de azért zavaró refluxos problémáim vannak pár hónapja, nyilván az étkezésemre figyelek, nem "zabálok össze mindenfélét" , már csak leírom mert biztosan akad egy nagyokos troll aki erre akar ráugrani.


Szóval, figyelek az étkezésemre, az orvos írt fel gyógyszert is, vény nélkül kaphatót is szedtem, szerencsére mióta a Boszy reflux gorb-teát

[link] (itt le vannak írva az összetevők stb.)

iszom azóta külön gyógyszer nem nagyon kellett, ez meg gyógynövényes tea, mindegy


szóval ezért gondoltam megkérdezem, másnak milyen természetesnek mondható dolgok váltak be, pl. borsmenta olaj vagy hasonlók?


2019. márc. 29. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Citromos gyömbéres víz. Tökéletesen helyre teszi.
2019. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A borsmenta az fokozza a refluxot nem csökkenti. A citromos gyömbéres víz úgyszíntén. Gyakran diagnosztizálnak refluxot olyanoknál akiknek a gyonorürülésük lassú, mert hasonlóak a tünetek. Nekik jó a gyömbér meg a citrom de az igazi refluxnak árt. Ami jó az a fehérakác tea vagy a salvus víz.
2019. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A citromos gyömbéres víz tökéletes refluxra! Lányomnak is volt ált. iskolás korában, gyerekorvos tanácsolta, és nekem is van. Nekem olyan szintű, hogy néha a mellkasom is szúr tőle. Teljesen rendbehozta!
2019. márc. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borsmenta nem jó.kitagitja a zàróizmot.
2019. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az információkat, kár hogy nem egyszerű dűlőre jutni a kapott hozzászólások alapján :)
2019. ápr. 1. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!