Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Jól teszem -e, ha annak...

Jól teszem -e, ha annak reményében hogy talán elmúlik a láb körömgombám - esténként iszom körülbelül 4. -5 cent almaecetet körülbelül két deci liter vízben?

Figyelt kérdés
Lefekvés és fogmosás előtt.
2023. ápr. 2. 20:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Járok pedikűröshöz is és kenegetem is almaecettel.
2023. ápr. 2. 20:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jol, ha ezt az orvos által felirt gyogyszer használata után iszod!!!!
2023. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Semmit nem fog hasznàlni! Egy jò gyògypedikûrôs ki tud gyògyitani, de nem almaecettel.
2023. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krwkco ***** válasza:
100%

"esténként iszom körülbelül 4. -5 cent almaecetet körülbelül két deci liter vízben?"

Az almaecet egészséges, bár szerintem inkább étkezés előtt. Viszont amit megiszol, abból a hatóanyag a körmödbe nem fog bejutni. És fogmosás előtt várnod kell legálább fél órát, mert a sav fellazítja a fog felszínén az ásványi anyagokat és a fogmosással ledörzsölöd. Így tönkre lehet tenni a fogakat.

A különféle hatóanyagok bejutásához a köröm felszínét meg kell reszelni. Ha ezt megteszi a kozmetikusod és utána almaecetes bekenést javasol, akkor az működhet. Bár vannak ennél erősebb természtes szerek is pl. a teafaolaj. Kérdezd meg erről is.

És nem szabad türelmetlennek lenni, mert ahhoz, hogy a körömből eltünjön a gomba, sokszor a fertőzött körömnek le kell nőnie.

2023. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az almaecetet a pedikűrös javasolta.... És azt is hogy igyam, merthogy kiöli a szervezetből a gombát....

Korábban használtam teafaolajat is... Van is még

Kérdeztem a pedikűröst, azt mondta hogy az is jó...

Érdekes, este az almaecet ivás után legalább egy fél óra mindig eltelt a fogmosás ig..... Ez valahogy ösztönös volt nekem

2023. ápr. 2. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Gomba? Mi taplalja a gombat? Csak nem a gsbona es cukor?

Akkor mit nem eszel ezentul…

2023. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!