Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Gynophilus hüvelykapszulával...

A Gynophilus hüvelykapszulával úgy is el lehet érni a kívánt eredményt, ha csak napi egyet használnék esténként?

Figyelt kérdés
Valami kibillenthette a PH-mat, és többen ezt ajánlották. Napi kettőt ír a doboz (reggel-este egy), azonban pörgős életem van, így napközben nem nagyon lenne kedvemre, ha a maradványai jönnének ki belőlem.

2023. márc. 28. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Sztem jóval hatékonyabb ha kettőt használsz. Egyébként ha jó mélyre teszed fel, akkor nem fog annyira folyni, ott jobban felszívódik, meg hát tisztaságival napközben is el lehet viselni. Sztem az a fontos, hogy legalább azt a 14 db-ot használd el, még ha közben enyhül is a tüneted. Csak ugye napi egyel, az elég hosszadalmas idő. Egyébként a papírja azt írja: fenntartó kezelésként, a visszatérés megakadályozásához ajánlja a napi 1-et. De ha enyhe a tüneted, lehetséges hogy napi egyel is jó lesz. Max ha mégse lett jó a végére, csinálsz még egy körte belőle napi kettővel.
2023. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én napi eggyel kezdtem, de 4 vagy 5 nap után abba kellett hagynom, annyira csípte a hüvelyemet, nekem egyáltalán nem jött be ez a hüvelykapszula.
2023. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gynophillust ne! Én attól lettem beteg. Csíp, ég, fáj, sebez!
2023. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!