Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Reggeli torokfájásra praktikák?

Reggeli torokfájásra praktikák?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az okát kéne előbb megszüntetnem, de igazából tudom hogy azért van mert nem kapok az orromon túl sok levegőt fekve és nyitott szájjal alszok. De nem akarok semmiféle orrsövény ferdülés korrekciót/műtétet meg hasonlót mert igazából csak ilyenkor tűnik fel bármilyen mértékben. A kérdésem az lenne hogy reggel mit tudok kezdeni hogy ez elmúljon? Mert ha nem iszok legalább egy teát akkor megmarad egész nap. De sztem ez nem túl jó gyógyteáknál sem hogy minden nap igyak, akinek van hasonló mit csinál?

(Mondjuk most lehet éppen az is hozzátesz hogy meg vagyok fázva meg ha beteg vagyok nyilván jobban de amúgy is előjön mindezek nélkül.)



#praktika #torokfájás #orrdugulás #nyitottszájjalalvás
2023. máj. 3. 08:01
 1/5 krwkco ***** válasza:
52%

Édesgyökér. Patikában kapható.

Főzhetsz belőle teát, vagy elrágcsálhatsz egy kis darabot, mint egy rágógumit.

2023. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez olyan mint a gyömbér?
2023. máj. 3. 22:58
 3/5 krwkco ***** válasza:

A gyömbér az gumószerű. Ennek (Glycyrrhiza glabra - igazi édesgyökér) tényleg a gyökerét kell használni.

[link]

[link]

2023. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fekete retek, nézz utána a neten, hogy kell szirupot csinálni ….kivájod a közepét, és teszel bele egy nagy kanál mézet vagy többet, a retek levet enged, ez pár nap, és azt a lét megenni.


Másik a hagymafőzet.

2023. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen túl száraz a szoba levegője, párásíts kicsit.
2023. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!