Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek ha néha vannak...

Mit tegyek ha néha vannak olyan gondolataim amik nem normálisak?

Figyelt kérdés

jan. 23. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Sokunknak vannak :)) Amíg nem valósítod meg őket,nincs gond.
jan. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:
93%
Így van.
jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek vannak nem normális gondolatai, nem kell tenned ellenük semmit, csak simán ne csinálj semmi hülyeséget.
jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Az még hagyján, de ha átmegy sötét kártékony gondolatokba! na akkor van baj! Nekem is szoktak, de olyankor beszólok magamba hogy any*dat! stb, én sem értem miért?! de bevillannak, ez sztem egy hiba az emberi rendszerbe, végül is? időskorunkra teljesen el megy majd az eszünk, ahhoz képest ez az állapot elfogadható.
jan. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
91%
Kérdés, mi a nem normális…🤔
jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az valóban egyedi, kinek, mi számít normális és nem normális gondolatnak. Így nagyon nehéz bármilyen érdemi véleményt alkotni. Még egy komoly tapasztalatokkal rendelkező agyturkásznak is hosszú idő kell, sőt, folyamatosság a diagnózishoz.

Kedves kérdező! A nem normális gondolatok felismerése már pozitívum! Vannak akik felismerik az ön és közveszélyes vagy társadalmilag el nem fogadott gondolatokat, ám nem képesek befolyásolni ezeket (elhessegetni), sőt, hatása alá kerülnek. Egyeseket annyira befolyásolnak ezek a gondolatok, hogy ártó tettek követik. Mindkettő eset problémás, főként az ön és közveszélyesek!

Amennyiben felvetődnek számodra kétséges gondolatok, de el tudod őket hessegetni, tovább tudsz lendülni rajtuk, akkor nemigazán van nagy baj. De ismét azt kell mondanom, részletek ismerete nélkül nem lehet tanácsot adni.

Legjobb lenne, ha felkeresnél egy pszichológust, aki képes megállapítani, ezek a gondolatok, mely kategóriába tartoznak, az általános emberi tulajdonságokhoz, kis mértékű lelki problémához vagy komoly pszichés gondokhoz.

(Pszichológushoz, pszichiáterhez nem a "bolondok" mennek, hanem a gondolkodó emberek, akiknek lelki nehézségei vannak. A bolondok nem mennek, őket viszik. Nagy különbség!)

jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!