Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akarom magam egy késsel...

Miért akarom magam egy késsel nyakon szúrni?miért vannak erősen ilyen gondolataim?

Figyelt kérdés

Nem bírok emiatt aludni,de már napok óta csak 4orakat alszok.Kusza az életem ,senki nem foglalkozik velem

Talán utana foglalkozna

Csak arra tudok gondolni hogy végre törődnének velem ha már meghaltam

Hogy végre nem fájna ide bent semmi

Annyi erős ez a késztetés de bűntudatom is van

Félek hogy fájdalmat okoznek bárkinek a halalommal.

De nem tudom kiverni a fejemből ezt a gondolatot hogy fogok egy kést és nyakon szurom magam


nov. 24. 21:02
 1/1 anonim válasza:
64%

Mindenképp keress fel egy pszichológust. Figyelem hiány az oka talán és emiatt kialakulhatott egy kis depresszió és öngyilkos hajlam. Bár nem vagyok pszichológus de egy skizofrén keresztanya mellett van némi érzekem ehhez. Minél hamarabb szakember mielőtt súlyosbodik a helyzet. Keresztanyám sem ment el pszichológushoz, most két hetente látogatja a pszichiátriát és havi max 1 hetet tölt a gyerekeivel. Már ott tartanak az orvosok, hogy intézetbe zárják a sok öngyilkos kísérlet miatt. (Ő gyógyszereket szed be általában)

Előzd meg ezt és keress fel egy szakembert, ez nem játék.

nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!