Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Magas a vérnyomásom, mit...

Magas a vérnyomásom, mit vegyek be rá? 20f

Figyelt kérdés
febr. 7. 11:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

" 200 felett macskagyoker "

Na persze... 200 feletti vérnyomásra nem macskagyökér kell, hanem mentő vagy sürgősségi.

febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Grimfox ***** válasza:
Hol írta, hogy 200 felett? Akkor nem hiszem, hogy a GYK-n írna ki kérdéseket. 170-et írt. Ha stressz miatt lenne, akkor reagálna a nyugtató hatású dolgokra. Ha nem reagál rá, akkor nem stressz miatt van.
febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A 9-es válaszolóra reflektáltam.
febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Grimfox ***** válasza:
Akkor elnézést, hogy beleszóltam. Őt speciel nem is olvastam.
febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
No problem.
febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azért arról tudjál, hogy a betegséget csak nagyon kevesen öröklik. A hajlamot inkább. De ha nem azt az életmódot folytatod amit az elődök, sokat tehetsz magadért. Kávézol? Nagyon jókat írtak előttem, hogy miket próbálj ki, és mindenképp kezdj el sok növényt enni. Salátákat, céklát, répát, minden étkezésed mellé egy nagy halommal. Minél színesebb annál jobb. Magnéziumot nem emlékszem, írták-e, az is segít a feszültséget is oldani.
febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
magas vérnyomás azért van mert valamit az életben túl magasra tettél , na azt kell lentebb tenni és rendben vagy .
febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!