Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Talpreflexológiával lehet...

Talpreflexológiával lehet segíteni az egészéségi állapotomon?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ min. Belső szerveket, keringést javítja.
2009. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy milyen panaszaid vannak.Talpmasszőr vagyok.Előfordul, hogy, nem javasoljuk. De csodákat is tehet!
2009. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Emésztési gondok(epe),semmi komolyabb...remélem

Pont talpreflexológust keresek...priviben megadnád az elérhetőségeidet?

Előre is köszi!

2009. jan. 7. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a több éves légcsőhurut problémámat teljesen megoldotta,ami meglepő volt hogy néhány hét alatt rendbe jött.A másik természet gyógyászatból ami működő képes az a csontkovács,masszírozás. a többi az humbug.
2009. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az emésztésemmel és a gyomrommal voltak gondjaim és majdnem teljesen rendbe jöttem.Amikor elkezdtem járni nagyon szkeptikus voltam, mert nme hittem benne.Hamarosan nagyon szembetünő pozitív változást vettem észre.

Megéri elmenni és kezeltetni magadat reflexologussal,de természetesen függ a reflexologustól is és a szervezetedtől.

2009. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves 4-es. Még a Fitoterápiát felveheted a listádra szerintem. Gyógynövényekkel is jó dolgokra képesek. Én most végzem a képzést, de készítettem már tea keveréket koleszterinre és laboreredményekkel igazoltan lehúzta a koleszterin és a Triglicerid szintet....


Van olyan ág amit én se tartok csodatevőnek/hatásosnak, de ez relatív, mert lehet hogy valakinek elég a kis "humbuk" hogy a kis lelkét rendbe tegye és már ez is javíthat az állapotán.

2022. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!