Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Benőtt körömre milyen gyógymód...

Benőtt körömre milyen gyógymód van az orvoson kivül? Szoptatok, igy kaphatok érzéstelenitőt?

Figyelt kérdés
benőtt a köröm a nagylábujjamon sajnos,és iszonyatosan fáj már.kb másfél hete van ez,áztattam,paradicsomot raktam rá,de semmi...véres-gennyes váladék jön belőle néha,meg már vadhús is nőtt oda.A másik lábamon is volt 2hete kb,de az magától elmult szerencsére,igaz 2hét kellett hozzá,de ez nemúgy nézki mint ha el akarna mulni....Nagyon félek ezzel orvoshoz menni...van más megoldás?Ha nincs,akkor ott pontosan mit csinálnak ezzel?Fáj?Adnak érzéstelenitőt?4hónapos fiam van,akit szoptatok,igy kaphatok érzéstelenitőt?Az fáj?Minden érdekelne!Köszönöm!
2010. nov. 25. 10:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
Főleg ha a begyuladt rész már lilás színű, és dagadt, ne halogasd az orvost. Házilag nem férsz oda teljesen a benőtt részhez, ezért bízd szakemberre, ne véletlenre.
2010. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,muszáj leszek elmenni tudom...volt már lila is,de már "csak"piros körülötte...csak marhára félek,mert nagyon alacsony a fájdalom küszöböm....
2010. nov. 25. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!