Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon sokat pisilek, van...

Nagyon sokat pisilek, van valami házi praktika amivel jobb lehet?

Figyelt kérdés
Olyan szinten vagyok hogy fáj is a pisilés,vesevédő teát ittam és walurinált szedtem de már az is elfogyott és a helyzet nem lett jobb.Ti tudtok valamilyen módszert rá?
2009. jan. 16. 07:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok jóval nem tudlak bíztatni. Ez egyértelmű felfázás. SAjnos nincs rá vény nélküli szer. Javaslom a nőgyógyászt, vagy az urológust. Esetleg, ha normális a háziorvosod, akkor ő is fel tud írni valamit.

Amit otthon tehetsz: mezei zsúrló + medveszőlőlevél tea, sok folyadék, sok c vitamin. De ez csak enyhít, és nem gyógyít.

2009. jan. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most voltam kedden nőgyógyásznál nem írt fel semmit mert trombózist okozhat nállam a hormonalapú gyógyszer.Volt már vesemedence gyulladásom de még megpróbálhatom a háziorvosom hátha ő kiokoskodik valamit.
2009. jan. 16. 07:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg felfázhattál. Hogy ne romoljon tovább az állapotod, minél előbb menj el orvoshoz.
2009. jan. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsállom, hogy a Nőgyógyász nem írt fel gyógyszert. Elmondtad neki a panaszodat? Ugyanis hólyag, és húgycső gyulladásra nem hormonalapú gyógyszert szoktak felírni.
2009. jan. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem nőgyógyászhoz kell menned, hanem urológushoz.
2009. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki az ezüstkolloidot. Nekem sokmindenben nagyon sokat segitett. Régebben én is sokat pisiltem, de az ezüst midnig segitett a problémán.Az ára is türhető (kb 2500 ft), sokáig elég. Olvass róla.
2009. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban urológushoz kell menned. a nőgyógyász az ivarszervek betegségeivel foglalkozik, az urológus szakterülete a húgyúti szervek betegségei.

nem is értem, miért él nagyon sok nőben a tévhit, hogy felfázással nőgyógyászhoz kell menni. az alsó húgyúti rendszer nem a méh, meg a petefészek!!

2009. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommentre válaszolnék:

Az urológushoz azért nem szívesen megy senki, mert én például olyat még nem hallottam, aki onnan fájdalom nélkül távozott volna. Hiába az ő szakterülete, én is csak akkor mennék, ha küldenének.

2009. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt felfázásom. A háziorvos antibiotikumot irt fel. A tünetek enyhitésére kamillás ülöfürdöt vettem.
2009. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is sokat szoktam felfázni és a háziorvoshoz elég ha elmész m Ő ír fel gyógyszert nem kell egyszerre urológushoz futni max..ha nem múlik el.az urulógiáról meg anniyt csak, h nem fáj az kicsit kellemtlen de nem katasztrófa...ööö várjunk csak persze abban az esetben ha lány vagy::)
2009. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!