Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » S! O! S! Ez mitől lehet? Nem...

S! O! S! Ez mitől lehet? Nem bírom már.

Figyelt kérdés
Már kb 1 éve folyamatosan zúg a fülem. Először csak 1-2 napig. Utána elmúlott, de később újra visszajött és azóta nem múlott el. Ha tvzek vagy ha beszélgetek, akkor nem zavaró, de ha teljes a csend (pl este, mikor aludni szeretnék), akkor bele tudnék őrülni. Egy ismerősömnek is hasonló baja van, de neki azt mondta az orvos, hogy ezzel nem lehet mit csinálni. Ezek szerint ezt életem végéig el kell viselnem?
2010. dec. 28. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet keringési probléma,fülprobléma,érprobléma.Nézesd meg orvossal,sokféle eredetű fülzúgás létezik.A tiéd lehet,egészen más eredetű,mint az ismerősödé.
2010. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt az ismerősödnek mondta, nem neked - a te problémád lehet gyökeresen eltérő, és akár megoldható is. Lehet vérnyomás is, amire kapsz egy gyógyszert és kész, de még kismillió oka lehet, a legtöbbjén lehet segíteni. Úgyhogy csak el kellene menned dokihoz, ha nem voltál, nem kell szenvedni, tűrni.
2010. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem koncertek mag hangos bulik után szokott akár napokig is. Eddig mindig elmúlott, de mindig van is para, mivel maradandó is lehet. Többféle kezelési módszer van rá, de tudni kell azt is, hogy mi okozza. Ahogy írod is, van olyan, amivel nem lehet mit kezdeni :/ Mindenképp menj orvoshoz, mert van amit csak akkor tudnak helyrehozni, ha időben kezelni kezdik.
2010. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pont egy éve orvoshoz kellett volna menni vele


[link]

2010. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem járok koncertekre, de sokszor hallgatok fülhallgatón zenét meg filmet is. Ez miatt lehet? :O De vannak ismerőseim, akik nálam többet hallgatják így, de nekik mégse... :/ Hát nem tudom. Lehet tényleg elmegyek orvoshoz, hátha van valami erre
2010. dec. 28. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen fülhallgató is okozhat ilyet, ha hangosan hallgatod vele. Valóban nem mindenkinél, a legtöbb haveromnak semmi baja koncertek után.
2010. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerősömet hátba rúgták, elesett és beverte a fejét. Vérrög keletkezett az agyában, amit nem tudnak eltüntetni az orvosok, és ez a vérrög nyom egy ideget amitől zúg a füle...élete végéig....

Ezt csak azért írtam, hogy ebből is láthatod, hogy elég sok oka lehet a fülzúgásnak. Az előttem írók is már írtak pár dolgot....szóval a legjobb lenne ha elmennél orvoshoz. De ha nem mész el, akkor is szerintem egy jó időre szüneteltessed a fülhallgatózást, a hangos zenét...stb ha elmúlik a zúgás, akkor tuti a fülhallgató okozta, és megnyugodhatsz, és le tudod venni a hangerőt, ha pedig nem múlik el, akkor mindenképp nyomás az orvoshoz!

Minden jót!

2010. dec. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!