Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom, ezt mibe lehet...

Nem tudom, ezt mibe lehet sorolni de nem bírom tovább megkérdezem. Milyen betegség ez? Érdelmes ezzel orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Kb.egy fél éve van ez nekem.Mindig attól félek hogy mindig elmúlik minden jó.Történik valami jó elmúlik ez miatt nem tudom élvezni az életem.13/F.Mitől lehet ez??
2011. nov. 3. 20:52
 1/7 Antimod ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy szorongás.
2011. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
A serdülőkor a legszélsőségesebb érzelmi hullámzásokkal jár együtt. Pl nagy röhögés átcsap sírásba. El fog múlni. Légy sokat levegőn, aludj sokat, mozogj!
2011. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy mertekben rajtad mulik, hogy elmulik-e, ami jo. Pl. az egeszseged nagyon nagy mertekben rajtad mulik, hogy nem kezdesz el inni, drogozni, cigizni. Vagy, hogy elkezdesz valami sportot csinalni. Vagy, hogy rendesen tanulsz, tovabbtanulsz gimiben-egyetemen es minden jo lesz az eletedben. Ezek a dolgok rajtad mulnak, a te dontesed. Es akar meg is orizheted a jot, de akar el is veszitheted a nem megfelelo eletmoddal.

Rajtad mulik - legy eros, es tartsd meg a jo dolgokat az eletedben.

2011. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez van velem.. akármi jó történik nem az hogy örülnék neki (na jó, örülök is...) rögtön elkezdek parázni hogy úgyis elfog múlni, úgyis "el fogom veszíteni"
2011. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2011. nov. 4. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy kamaszkor. No para.
2011. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha már így fogalmazol:


"ez miatt nem tudom élvezni az életem."


akkor ez komoly, keress fel egy pszichológust, és neki mondd így el. Ő ismeri jól ezeket a dolgokat.

Nem betegség, csak tudsz olyan lelkiállapotba kerülni, ami lebénít, akadályoz az életedben, a boldogságban. Kérj segítséget, ennek nem kell így lennie...


35n

2011. nov. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!