Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan gyógyulhatok meg a...

Hogyan gyógyulhatok meg a legkönnyebben?

Figyelt kérdés
Nagyon folyik az orrom, de semmi láz vagy rosszullét nem jelentkezik. NeoCitrannal próbálkozok de igazából szerintem nem vagyok megfázva, vagy nem tudom. Hogyan állítsam le az orrfolyást?
2011. jan. 19. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem voltál nemrégiben beteg? Lehet, hogy visszamaradt egy idült arcüreggyulladásod, és most tisztul. Ezt a műsort nekem rendszeresen előadja a szervezetem.

Gőzölj kamillával, orron keresztül szívd be a gőzt, és szerezz orrcseppet vagy orrspray-t is, amiből félrefordított fejjel igyekezz az arcüregedbe is juttatni. Lámpázz, ha van lámpád, de mértékkel, mert be is sütheted az arcüregedbe a váladékot.

2011. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De igen, nemrég voltam beteg, szerintem igazad van. Köszi a tippeket, orrspray-t már szereztem, majd gőzölni is fogok valamikor. Köszi! :)
2011. jan. 19. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
oké, jobbulást!
2011. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!