Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet a legkönnyebben...

Hogy lehet a legkönnyebben leszokni?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezném, akik leszoktak és a legkevesebb kellemetlenséggel járt, hogy hogyan csinálták? Megpróbáltam Allan Carr könyvét, a rövid úton leszokni a dohányzásról, hát kb. 2 napig bírtam, aztán csak ez járt az agyamban, a víz kivert és mindenkivel összevesztem... Nem tudom, hogy mi lenne a legjobb megoldás... Általában az egész cigi nem esik jól, úgyhogy annyira nem szokhattam rá, de mégis mindig érzem, hogy kell...


19/F


2011. júl. 9. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
én amikor nem cigiztem fájt a fejem 2-3 napig de utánna elmúlt és már nem is kívántam... az a legegyszerűbb ha egyik napról a másikra hagyod abba... hagyd a pics*ba a könyveket meg az ilyen szarokat csak rajtad múlik az egész, fölöslegesen olvasod a sok szart ha úgyse segít... hagyd abba és amikor már szenvedsz akkor se gyújts rá utánna már csak jobb lesz
2011. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Szerinted amúgy hogy egyszerűbb, hogyha a mai nap még szívom és reggeltől nem, vagy pedig így most hagyjam abba és kész? Mert kb. 2 óra után rámtör az érzés... :S


Egyébként hogyha szedek például Magne B6 vitamint, az segít? Vagy ha nagyon kell, akkor mivel foglaljam le magam?

2011. júl. 9. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
szívd el azt ami még van a dobozba és többet ne vegyél! én nem szedtem vitamint de szerintem nem sokat segítene
2011. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem kell lefoglalni magad csak az a lényeg hogy ne legyen a közeledbe cigi mert akkor nem tudsz rágyújtani
2011. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az a baj, hogy itthon cigiznek... Mondjuk nem kérnék tőlük, de kb. maradt olyan 2-2,5 doboz cigim, azt kidobni nem akarom, de mindig itt van a szobába, úgyhogy így nehéz lesz... Ha kidobnám és nagyon rámjönne, el kellene mennem venni, úgyhogy sz.r, ahogy van :S

2011. júl. 9. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
de ne menj el venni és ne is szívd! látod ezér mondtam hogy csak rajtad múlik
2011. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már elhatároztad hogy szeretnél a függőségtől megszabadulni az jó hozzáálás.

Szerintem meg fogod tudni csinálni, ha nem az első akkor a második harmadik stb próbálkozásra. Nem szabad feladni ha elsőre nem sikeül, hanem aztmondani akkor is meg fogom csinálni.

Türelmesnek kell lenned mindenképp.

Az elején elképzelhető hogy ingerült leszel stb de ki fogod bírni, úgy álljál hozzá hogy ki akarod bírni.

Nagy önfegyelem és önuralomra lesz szükséged, de meg tudod csinálni hidd el, bízz magadba hogy erős vagy.

Sproltolj sztem, kondi bicaj futás úszás bármi jó.

Esetleg játszál a gépen cs, ut, flatout2.

Vagy gitározz az is le tudja kötni az embert.

Amikor úgy érzed hogy beadnád a derekad nézd meg ezket a linkeket és legyél elszánt, te sokkal erősebb vagy mint az bűzrud, te fogysz kijönni ebből győztesen és kész, nem fogja az élted minden egyes percét uralni, újra olyan lesz mint régen.

[link]

[link] videót is nézd meg

[link] olvasd ezeket figyelmesen végig.

Haverokat is ezekkel szoktam bíztatni.

Remélem tudtam segíteni.

2011. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na leszoktál már? :D
2011. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!