Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Solutio antisudorica-t lehet...

Solutio antisudorica-t lehet úgy használni, hogy reggel fürdök, és utána használom? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval én reggelente szoktam fürdeni, és akkor van elég ideje felszívódni a hatóanyagnak, hogy ha reggel kenem be a hónaljamat iskolába indulás előtt? Holnap fogom megvenni ezt a szert, mert annyi jó visszajelzést hallottam róla, így nekem is ki kell próbálnom a túlzott izzadás ellen.

17F


2011. jan. 31. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem jó, barátom, abszolút NEM jó!

Kizárólag úgy a legjobb a hatása, ha este, lefekvés előtt egy gyors szappanos hónalj mosás után kened be magad (vékonyan), utána már nem mozogsz-nem izzadsz. Aztán reggel nyugodtan fürödjél, mosd le magadról, dezodorálj és egész nap nem lesz baj.

Ha reggel kennéd be magad, egész nap irritálná a bőröd, ráadásul az izzadság kimosná a pórusokból.

2011. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
52%
Szia! én is reggel szoktam tusolni, utána vattakorongra teszek ilyen löttyöt, bekenem vele a hónom alját.Addig nem szabad felöltözni, amíg meg nem szárad, de az csak 1-2 perc. nagyon jó kis szer...
2011. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na hát akkor megpróbálom mégegyszer, kicsit kiegészítve:


Fontos! Az izzadt hónaljra felvitt anyag hatástalan. A kezelés utáni izzadás szintén rontja a hatásfokot. Ezért az elegyet éjszaka, alvás előtt kell felvinni, /vattapamaccsal és jó, ha minél rövidebb a hónaljszőr/ amikor az ekrin mirigyek inaktívak. A megmaradt anyagot reggel le kell mosni.

Használata: Az első 2-3 alkalommal kétnaponta kell felvinni a készítményt. De miután elértük a hatást, elég az oldatot hetente egyszer használni. Néhány hónap után várható, hogy a szer alkalmazása indokolatlanná válik.


Egyébként arra hallgatsz, akire akarsz...

2011. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem használ reggel, pont amiatt, amit írt az egyik válaszoló. Nem tudja beszívni a bőröm, mivel ha minimális mértékben is, de izzadok, így lemossa szert (ráadásul ilyenkor csíp és viszket is).

Ha viszont este kenem magam fürdés után, semmi folt másnap. :)

2011. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tehát akkor az úgy jó lenne, hogy este fürdöm, utána bekenem, majd reggel pedig mégegyszer fürdök? Nemtudom, igazából már csakazértis fürdenék, mert már annyira megszoktam, hogy arra ébredem fel teljes mértékben :)

Nagyon köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 1. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy fürdesz-e este, vagy csak alaposan megmosod és megszárítod a hónaljat. Reggel meg persze, hogy pancsizzál és alaposan mosd le a rákent anyagot, mert az addigra már hatott.
2011. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem a fürdés számit hanem hogy este lefekvés elöt kend be -

ilyenkor az idegrendszer átkapcsol , az anyag be tud szivódni -máskor csak a börödnek ártanálmert elég erős egy szer :)

2011. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ma megvettem a terméket, és ki is próbáltam egyből. gyors fürdés, aztán kencefice, és gyors még megnéztem pár Family Guy részt, és igyekeztem minnél kevesebbet mozogni, és BEVÁLLT! NEMTUDOM MI EZ A SZER, DE NAGYON JÓ! Örök hálával tartozok mindenkinek, mert tényleg nagyon jó kis szer! Ma semmit sem izzadtam, pedig már az is teljesítménynek számított szoksor, hogy legalább addig ne izzadjak, amíg leérek a buszmegállóba, mostmeg...ááhh... nagyon jó érzés :)
2011. febr. 1. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!