Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Homeopátiás szer szedésénél...

Homeopátiás szer szedésénél előfordul, hogy az első napokban rosszabbodnak a tünetek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 30. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul. Ezt hívják primér rosszabbodásnak. Ez nem baj, utána gyors javulás szokott következni. Amennyiben viszont komoly betegségben következik be az elsődleges rosszabbodás, vagy nagyon erős tünetnél rosszabbodik, a gyógyszer szedését ideiglenesen abba kell hagyni és homeopátiás orvossal konzultálni! De ha csak annyi, hogy például a torokfájás erősödik a szedés elején, akkor folytatni kell és valószínűleg javulni fog! (Ha mégsem javul, az megint az az eset, amikor homeós orvoshoz kell fordulni!)
2008. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál. Még soha nem szedtem homeopátiás gyógyszert és nem tudtam, hogy mit várhatok tőle. Nem súlyos betegségre szedem terhes vagyok és állandóan be van dugulva az orrom, tegnap kezdtem el szedni és ma valahogy még annyi levegőt sem kapok mint eddig. De legalább ilyedtemben nem fogom abbahagyni.
2008. jan. 30. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg igaz, én is hasonlóan jártam, csak a torkommal. Miután elkezdtem a homeopátiás kezelést mégjobban fájt a torkom, úgy gondoltam ha másnap se lesz jobb, abbahagyom és irány a doki. Aztán másnap délután már kezdtem is érezni a javulást...

Minden jót!

2008. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A homeopátia lényege: tünettel való kezelés.
2008. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Ugye rendes szert is szedsz?
2008. ápr. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!