Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen a herpeszre pisis...

Milyen a herpeszre pisis rongyot tenni hogy elmuljon a herpesz?

Figyelt kérdés

Tudom hogy undoritó hogy pisis ronggyal próbálkozom,de valakitöl hallottam hogy jó rá s elmulik töle.Ezért kipróbáltam.Próbálta már valaki?Kell hogy valamit érezzek ha ráteszem a rongyot az ajkam sarkára?

NORMÁLIS VÁLASZOKAT,KÉREM!


2011. márc. 7. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bear Grills is lepisilte a sebét a lakatlan szigeten. Valamit csinál a húgysav a sebbel, de szerintem a herpeszre nem jó ez a megoldás.
2011. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkább menj bőrgyógyászhoz.
2011. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hajrá, de megsúgom, vannak rendes krémek is herpeszre.
2011. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
veszélyes
2011. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a baromságot meg ki mondta?! El is fertőződhet, meg te is összeszedhetsz még valamit. Vegyél Zovirax kenőcsöt vagy Compeed tapaszt (utóbbi mondjuk egy vagyon, és még nagyon az elején kell elkezdeni). Van valami bogyó is, ami mondjuk nem ér semmit. Egy szó, mint 100, én a Zoviraxra esküszöm.
2011. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van például a Telviran krém,recept nélkül is kapható a patikákban,gyorsan elmulasztja a herpeszt.A pisi nem a szádra való.Különben is,ha hatásos lenne, akkor nem szenvednének annyian nemi herpesztől,mert meggyógyítaná nekik a vizelet..
2011. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kulsoleg lehet alkalmazni huto, nyugtato es szarito novenyi borogatasokat vagy kenocsoket, tehat a vizelettel egyiket sem fogod elerni.

Kozvetlenul a holyagokra lehet, ecet, joghurt, kamforoldatot es a benzointinkturat.

Lehet meg, aloavera, fokhagymale es vegyes hagyma es a repapep.

Esetleg probald meg a sutoporos pakolast. Ezekkel lehet kezelni hazilag kulsoleg!

2011. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 katii válasza:
A herpesznek különféle oka lehet. Javaslom, hogy Voll-méréssel derítsd ki a probélma forrását. Egyénre szabott terápiával örökre meg lehet tőle szabadulni.
2011. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én a herpach tapaszt szoktam használni herpeszre, és nagyon klassz, mert nem tépi le a sebet, mert feloldódik. P
2011. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aloe Lips a Forevertől.Kenegesd óránként,garantáltan elmúlik 1 nap alatt.
2011. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!