Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok herpeszre? Már...

Mit ajánlotok herpeszre? Már fokrémmel és herpesz kenőcsel is kenem de nem valami nagy a javulás.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

nem igazán lehet tenni ellene semmit, az orvosom azt mondta hogy herpesz krémmel kb.14nap alatt múlik el krém nélkül meg két hét. vagyis a krém csak enyhíti a tüneteket. a fogkrémet nem ajánlom mert nagyon szárít ezért még fájdalmasabb lehet.

ha nagyon zavar vegyél átlátszó herpesztapaszt a gyógyszertárban. ha többször elöjön és nehezen múlik akkor menj el börgyógyászhoz, mert lehet hogy gyógyszeres kezelés kell a vírus ellen.

türelem

2009. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nekem sem használt semmi, aztán rájöttem: az ujjamat bevizezem és fehér szappanon addig dörzsölöm míg fehér nem lesz, azt rákenni. Főleg éjszaka, de ha nem mész sehova, akkor nappal is...nem baj ha naponta 10x is. Nekem ez vált be...Remélem neked is :)
2009. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!