Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen alternatív gyógymóddal...

Milyen alternatív gyógymóddal kezeled a magas vérnyomásod?

Figyelt kérdés

Nekem a napi jó pár gerezd nyers fokhagyma, és a napi egy alkalommal fogyasztott gyógytea, tökéletesen bevált. A tea összetevőit leírom (hátha vkit érdekel :)

Galagonya, zsurló, fagyöngy, (három fő összetevő) kakukkfű, levendula virág, bodzavirág, cickafark, citromfű.

Ti hogyan csináljátok? Kinek mi vált be? Erre lennék kíváncsi...:))

Köszi!


2011. ápr. 5. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulni a stresszt máshogyan kezelni, mert úgy érzékelem a környezetemben sokan csak jajveszékelni tudnak, és nem tesznek azért, hogy a gondjaik megoldódjanak.

A másik pedig, hogy szeretni tudni kell. Ezt úgy értem, hogy szeretettel forduljunk mindenki felé, ne legyenek negatív gondolataink, mert azok mindig visszahatnak ránk.

2011. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én úgy kezeltem az enyémet, hogy leálltam a napi két kávéval és igyekeztem nem nem sok sót enni. Fokhagymát is szerettem volna, de a körülöttem lévő emberek nem hiszem hogy díjaznák! :DD

Egyébként ezt a teát kipróbálnám, neked tényleg bevált?

(Vettem fagyöngy teát, de egyszer kóstoltam, és rettenetes íze van... :S)

2011. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ennek is elég érdekes az íze...

De a fokhagyma evéssel kiegészítve, nekem OK.

2011. ápr. 5. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:

A só-mizzéria egy hazugság. Az emberi szervezetnek nagy szüksége van a sóra, akár asztali sóról van szó, akár ásványi sókról. Igenis fel tudja dolgozni, ez emberi szervezet irdatlan sok munkát el tudna végezni, ha megfelelően ellátnánk mindenféle anyaggal (vitaminok, ásványok,stb....ja és főleg zsírok!!!ami szintén tiltott!!!) ahhoz, hogy az eleve erre teremtett képességei révén jól dolgozzon.

Nincs más baj, mint hogy a mai élelmiszerek egyszerüen silányak tápanyagok terén, de olyannnyira, hogy az már olyan mértékű meghibásodásokat tud okozni a testünkben, amikre mi emberek azt hisszük, betegségek. A betegségek csak kivetülései annak, hogy valami elromlott odabent. Éspedig azért romlott el, és romlik tovább, mert nem mondja el nekünk senki, hogy rossz az üzemanyag amit beletöltünk.

Próbálj meg nagy dózisú, jó összetételű multivitamint szedni, és helyrejönnek a gondok.

Ez is egy folyamat, nem szabad pár nap alatt eredményt várni, eleinte kissé rosszabb közérzet a méregtelenítés miatt, majd szép lassan visszatérés a teljes egészség állapotába.

Igen, a magas vérnyomás is egy hiánybetegség, csak ezt az orvos vagy nem is tudja, vagy nem mondja, mert akkor nem írhatná fel a gyógyszert rá.

2011. ápr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mmm jobbnál jobb válaszokat írtak neked! Tényleg igaz, hogy lelkileg is rendben kell lennünk és a fokhagyma is nagyon jó rá.

Lehet kapni fokhagyma kapszulát, annak nincs szaga. De apu pl. eszi a fokhagymát és annak az a tulajdonsága, hogy néhány nap után már nem lesz büdös, ha minden nap eszel. Nem tudom miért, de így van.

Szénhidrátmentes étkezéssel egészíteném még ki, olvass Szendi Gábor: Paleolit táplálkozás c. könyvéből.

2011. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem a pásztortáska vált be,elég magas a vérnyomásom,minden reggel iszom,ha van kedvem csinálni akkor este is.Fagyöngyről hasonló jókat hallottam,de az alacsony vérnyomásra jobb,magasra hosszabb kúra után hatásos.A pásztortáska kb egyből kifejti a hatását.Egy evőkanálnyi győgynövényt le kell forrázni 3 deci vízzel,majd letakarni 20 percre,aztán leszűrni és fogyasztható.Az íze nem a legjobb,de én már megszoktam.
2011. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vérnyomás problémákra itt nézz szét!


Vagy tanácsolom neked hogy kb 2000mg kalciumot fogyassz naponta!


3 hónap után garantálom, hogy nem lesz magas a vérnyomásod


Egy hanganyagot tudok neked prezentálni. vegyél fel skypra és írd hogy a gyakori kérdésekről vettél fel.

skype: kkelly19640319

2011. ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!