Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit ajánlanátok nyakizom...

Mit ajánlanátok nyakizom gyulladásra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 20:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egy kicsit drága de kipróbálom remélem hatni fog.Jó lenne ha elmúlna már ez a fájdalom mert elég kellemetlen.
2011. ápr. 6. 13:08
 12/18 A kérdező kommentje:
Ja és ez hol lehet kapni csak patikában?
2011. ápr. 6. 13:08
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha ugy erzed, hogy a stressztol van, akkor feltetlen fogyasszal nyugtatoteakevereket, amit keszen lehet megvasarolni.

A fajdalom enyhitesere szinten nagyon jo a gyogynovenybol keszult furdo,

zsurlo, levendula, kamilla, kakukkfuvet lehet hasznalni, s ebben a furdoben kell maradnod 15 percig min.

Ezek fognak segiteni!

2011. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Minden normális orvos Mydetont írt volna fel, ami izomlazító! Mellé fájdalomcsillapítót, és izomlazító krémet, amit vény nélkül kapsz a patikákban. Nem olcsó, az összes együtt négyezer forint.

a Mydeton három napi szedés után nagyon alkalmas arra, hogy kilazítsa a " beteg " izmokat.

Az orvosod egy kókler, már ne is haragudj, nem te tehetsz róla.

Az, hogy ő nem érzett semmit, tudnia, kellett volna, hogy ezek a tünetek előjönnek, elmúlnak, attól még vannak.

Menj másik orvoshoz, és kérj izomlazítót.

2011. ápr. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
a tarkóban van nyirokcsomó! vigyázz, mert annak a duzzanata megint egy más kérdés, más gyógymódot igényel!
2011. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyszer nekem is volt valami csomó a tarkómon. Elég hirtelen jelent meg és teljesen jól kitapintható volt. Talán egy kicsit fájt is, erre már nem emlékszem, sok éve volt.


Úgyhogy orvoshoz mentem... Először mentem akkor orvoshoz "betegséggyanú" miatt...

Az orvos azt mondta rá, hogy "á nem hiszem, hogy komoly dolog lenne, talán egy zsírcsomó".

Mondtam neki, hogy egyértelműen kitapintható és a napokban még odébb is ment vagy egy centit (merthogy pár centit tényleg elmozdult). Na ekkor az orvos mégis ránézet 2 méter távolságból, és azt mondta, nyugodjak meg, semmi probléma.


Hát ennyit a csodálatos orvosokról. Nagy nullák.

A csomóm aztán vándorolt még ide-oda a tarkómon, aztán egyszer eltűnt. Illetve egy helyen nem pontosan olyan, mint a tarkóm ellentétes felén, de így agyilag "úgy gyógyítom magam", hogy nincs ott semmi már. Az egészen biztos, hogy nem zsírcsomó volt, mert tapintottam már ki másnak a zsírcsomóját és az teljesen más, amúgy meg nekem sehol máshol nincs olyanom.


Roppant bosszantó, hogy ezek a szemét orvosok még csak annyit sem tudnak kinyögni, hogy jöjjön vissza két hét múlva, ha nem múlik. Pedig mennyi pénzt levonnak az ember fizetéséből tb és egészségügyi vackok címén. De minek?

Legjobb annak, akinek van pénze még ezen felül magándokit megfizetni, azok talán lelkiismeretesebbek.


Kívánom, hogy rendbe jöjjön a nyakad a hülye dokik nélkül is!

2011. ápr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen a hosszas beszámolót!Velem szinte ugyan ez van. A dokit nem érdekli engem meg nagyon idegesít, a csomó úgy érzem eltűnt talán csak az izom volt begyulladva de a tarkóm még mindig fáj. Nem tudom mi lehet ez.:(
2011. ápr. 13. 09:07
 18/18 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, es kerd, hogy rontgenezzek meg, es igy kifog derulni az oka a fajdalomnak, es az is, hogy az a csomo miert van ott!
2011. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!