Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek ennek a cikknek...

Szerintetek ennek a cikknek mennyi a valóságtartalma?

Figyelt kérdés

Én elég szkeptikus vagyok ez ügyben...

[link]


2011. ápr. 15. 19:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
De egy annyira-de annyira hülye ember vagy, hogy fáj minden sorodat olvasnom. Nem is reagálnék már, mert már azt hiszem itt mindenki levette, aki ezeket a HSZ-eket elolvasta, hogy ki beszél hülyeségeket kettőnk közül. Csodálatos milyen buta vagy, elismerésem, tényleg. A stílusomat meg a tudásomat kettéválaszthatod, mert a kettőnek semmi köze egymáshoz. Neked pl. mindkettő borzalmasan siralmas. Nem tudsz válaszolni, fingod nincs a szakmáról. Legalább vetted volna a fáradtságot, hogy megismerd az ellenséged, de még arra is lusta voltál, csak kis közkatona vagy, a méregdrágán eladott sz*rjaid után gazdagszik a főnököd. Valamit elb*sztál az életedben, és már késő és gyenge vagy változtatni. Könnyű hinni olyan dolgokban, amiket nem kell ismerni, félni tőlük, csak hopp be kell venni, és elszáll minden baj/minden megváltozik. ("Csak be kell venni, és minden megoldódik!" - ismerős ugye? A gyógyszeripar nem ennyire lelkiismeretlen szemétláda, mint ti vagytok.) Az már csak hab a tortán, hogy a betegségek "nem is léteznek". Kit vesztettél el, hogy ennyire akarsz hibáztatni valakit? Mitől menekülsz? Igazság szerint te úgy vagy jó, ahogy vagy, egy buta, korlátolt kis közkatona nulla tudással. Tudom-tudom, erre majd muszáj vmi hozzád képest "éles" replikát válaszolnod majd, de hidd el, hogy felesleges. Az ilyen embert, mint te, annyira lenézem, hogy az utcán le se hugyoznám, nemhogy szóba álljak vele, uh. itt be is fejeztem. Nem lehet mindenki egyforma, na. a te fajtád mindig is ilyen gyenge marad, csak a befolyásoltság fajtája változik. Tegnap vallás, ma szcientológia, holnap ki tudja. Szánalmas vagy, legalább próbáltál volna megcáfolni, de még a téged érdeklő tényeknek se mersz utánanézni, nehogy csalódnod kelljen a hazugságokban. Még egyszer: idióta.
2011. ápr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
sztem hülyeség a cikk, örüljön a szerző hogy egyáltalán feltaláltak néhány gyógymódott ami akár be is válhat nem?
2011. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
de, szerintem is...
2011. ápr. 21. 16:06
 14/19 anonim ***** válasza:
55%

Par nap mar eltelt, miota utoljara irogattatok, de kicsit megfujom a parazsat, hatha fellangol meg ;)


Kedves "A válasz megírásának időpontja: 04-17 19:56" teljes mertekben egyet ertek veled es a cikkel is. A masik hozzaszolo reakciojan eloszor felnevettem, utana sokkot kaptam, aztan rajottem, hogy igazabol nem is vartam mast.


En kulfoldon elek egy ideje de mar felnott voltam mikor eljottem otthonrol es a masik "kedves" hozzaszolo velemenyebol es igen agressziv stilusabol arra kovetkeztetek, hogy sajnos semmi nem valtozott otthon. Mindenki ugyanolyan szuklatokoru, mint volt. (tisztelet a kiveteleknek) Kopkodjetek le nyugodtan, akkor is ez a velemenyem.

Azert mert ti vakon hisztek az orvostudomany serthetetlensegeben, es ha barki egy rossz szot mer szolni a gyogyszeriparra, akkor mar osszeeskuves elmeletet sziszegtek, az nem jelenti azt, hogy igazatok van.

Hala Istennek ebben az orszagban, ahol most elek sokkal tobb lehetosegem van olyanokkal talalkozni, akik hasonloan gondolkodnak mint a cikk iroja. Nagyon sajnalom azokat, akiknek van/volt rakjuk, rakos ismerosuk, es elhiszem,hogy mikor az ember ketsegbeesett, akkor nem lat tisztan, de en talalkoztam olyannal is, akinek egy kosarlabda meretu tumor volt a hasaban (eloszor azt hitte, hogy terhes), es mindenfele gyogyszer NELKUL! gyogyult meg es a mai napig makk egeszseges. Gondolom ez amolyan, "ha hiszem latom" dolog, talan egy kicsit mint a vallas. En mar "lattam" eleget ahhoz, hogy higyjem: az emberi szervezet igenis kepes onmagat meggyogyitani (es sajnos - nem mind - de a legtobb orvos nem mas, mint "white coated pill pusher" feher kopenyes gyogyszer tologato)


Gondoljatok bele, embert kuldtunk a holdra; es evek ota keptelenek vagyunk megtalalni a rak/aids/stb ellenszeret? Ez veletlen? Vagy valakinek nem is erdeke, hogy megtalaljuk?


minden jot!

2011. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%

Kedves okos távolra szakadt hazánkfia!!

Tudod mennyibe kerül egy kemoterápiás infúzió?? 100.000 ft körül.Tudod hányat kaptam??? Tizenkettőt.Tudod az mennyi??? 1.200.000 Ft .Tudod ki fizeti??? A TB. Tudod,hogy nem egyedül vagyok???Hanem ezt naponta emberek ezrei kapják??

Valóban nem lenne érdeke senkinek annak a gyógyszernek a feltalálása,amit egyszer bekapunk 15 Ft-ért és hipp-hopp,már nincs is daganat??

Tudod,mikor valaki benne van,és az életéért küzd,és már csak 40 kg,akkor mindent elfogad,mert azt tudja,hogy a káposztalevél rágcsálása nem egészen jó megoldás.

Senkinek nem kívánom átélni a kemót.Iszonyat,de itt vagyok és már 60 kg vagyok gyógyultan.

2011. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

sziasztok hat ez elegge elfajult bocsesz ha valamirol lemaradtam de ott abbahagytam az olvasast amior elkezdodott a veszekedes

a kerdesre valaszolva: az elejen igaznak talaltam aztan szerintem mar atestek a lo masik oldalara .

Amikor ilyen 10bol 8 es a tobbivel jonnek h beizonyitsanak dolgokat ott kamaszag van tegyuk fel h 8-nak nem mukodott a kemo de azt nem irjak le h mennyire volt elorehaladott stb... annyi tenyezo kozrejatszik egy ilyen betegsegben ilyen allitasokkal barmit be lehet bizonyitani. De ahol vegkepp butasagokat irtak az a modellekkel borozgatnak resz volt. Az orvosok csak penzsovar gyilkosok akik elvesztik az eszuket ha meglatnak egy szep not.


azert volt benne amin elgondolkodhatnank

2011. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
08.50 Ha igaz az, hogy a negatív gondolatok ölhetnek, akkor neked nagyon jó lesz magadra vigyázni!
2011. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves ma 21:56,

A megjegyzésed kinek írtad, és miért?

2011. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elnézést, de azt hittem hogy egyértelmű volt, hogy annak szól aki nem idevaló stílusban válaszolgat, 38%-nak!
2011. máj. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!