Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kóros/túlzott izzadásban...

Kóros/túlzott izzadásban szenvedek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindennap 2x fürdök, reggel és este. Old Spice golyós dezodort és spray-t is használok. Mégis mire beérek a suliba megjelennek a ruhámon az izzadtság foltok, ami nagyon kínos! Kipróbáltam a Solutio Antisudorica-t, pár hónapig használt utána azt is "átizzadtam". Mi a megoldás erre? :(
2011. ápr. 20. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
egyéb tünet? amúgy roppant egyszerű, ne igyál annyi vizet... gondolom kamasz vagy. amúgy ez nem kóros, maximum égő, bár nem tehetsz róla. világos pamutruhát viselj, ha nincs szaga, észre se lehet venni. amúgy baromi sok dolognak lehet tünete.
2011. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dobd ki a műszálas ruháidat, mindet, és csak pamutot hordj, de lehet kapni iylen "lélegző" anyagból készült ruhákat is csak elég borsos áron, (felsőtízezernek tudod)

Ne öltözz annyira rétegesen, és borotváld le magad ott ahol a tested leadhatja a hőt.


Meg még javaslom a sportot, mert ha elkezdesz intezniven sportolni akkor megtanulja hűteni magát a szervezeted, én is rengeteget izzadtam régen, homlokomról, orromról csöpögött sokszor, aztán munkám miatt is (27 fokban melózok), meg egyébként is a több mozgással járó életmőd meghozta a változást.


Esetleg még a szaunába járást tudom ajánlani az is jó hatással van ezekre a dolgokra..

2011. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A sporttal nincs gond, hetente 11 edzésem van és 4 éves korom óta intenzíven sportolok mindennap :) a többi tanácsot megpróbálom, köszi :)
2011. ápr. 21. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kevesebb vizet iszol, akkor sokkal koncentráltabb lesz az izzadságszagod, én ezt nem javasolnám.

Korodból adódóan nyilván hormonális okai is lehetnek, de valami méregtelenítés biztos hasznos lenne. Ha szedsz valami izomnövelő szert, akkor pedig azt hagyd abba...

2011. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja igen, amit első írt, hogy semmi műszálasat ne viselj, az nagyon fontos! Abban bepállik az ember.
2011. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!