Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen kaptártermékeket...

Milyen kaptártermékeket használtok otthon (méz, virágpor, propolisz, stb)? Mennyit fogyasztotok átlagban?

Figyelt kérdés
Egy dolgozathoz lenne, köszönöm!
2011. ápr. 28. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Mézet rendszeresen fogyasztok, főképp teában, vagy a következő egészségitalban: 1 pohár meleg vagy langyos víz, 1 kávéskanál méz, 1 kávéskanál almaecet, mokkáskanálnyi gyömbér-por. Ez szuper finom.

Szoktam venni virágport, beleteszem a reggeli zabpehelybe. Finim, és szuper makrobiotikus táplálék.

A testvéremnek gyakran volt godnja torokfájás, taknyozás, tüsszögés, piros arc, szóval allergia. Nem tudta, mitől van. Egyszer vittem neki ajándékba virágport, és úgy ette, ahogy mondtam neki, 1 evőkanállal a kásába. Rettenetes rosszul lett. Erre mondom neki: Ja, ja, bocsás meg, nem tudtam, hogy erre allergiás vagy. Szóval ez kiderült, de nem csak hogy kiderült, hanem meg is gyógyult. azóta nincs virágpor allergiája.

2011. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2011. máj. 2. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!