Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Két hetet voltam othon tüdőgyú...

Csilla07 kérdése:

Két hetet voltam othon tüdőgyúlladással . Fromilid Uno szedtem és Cataflamot . Elkezdtem fogyni, napok óta megy a hasam és fáj a derekam vese környéke és folyton fáradt vagyok. Mitöl lehet ez? A fogyás összefügg a betegségemmel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez elég komoly problémának hangzik. Lehet a gyógyszerek mellékhatása miatt van és ezekre elég sokat kéne inni, akkor talán nem fájna a veséd. Azonnal vissza kéne menned a dokihoz.

Egy pár éve nekem is volt tüdőgyuszim, 3 hétig feküdtem otthon lázasan. Már nem emlékszem a gyógyszer nevére, 5 db sárga bumszli volt benne :) De olyan allergiás reakciót váltott ki, hogy az egész testem viszketett tőle, és teli voltam kipirosodott foltokkal. Amúgy a gyógyszertől én is jól lefogytam.

2011. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam a dokinál,de semmi konkrétat nem mondott .holnap vérvétel és majd kiderül,de a fogyás nagyon nem tetszik,mert soha nem fogytam betegség miatt.és igy is elég vékony vagyok.56kg voltam és most 52kg.Persze a cicim és a fenekem tünik el :)
2011. okt. 19. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:

A tüdőgyulladás komoly betegség, ettől mindenki fogy pár kilót. Én is sokat, 54-ről 49-re fogytam. Emlékszem milyen hülyén néztem ki a fonnyadt fejemmel, teljesen besüllyedt az arcom.

Jó lenne ha napi 3liter vizet megtudnál inni, azt mindenképp meghálálja a szervezeted. Talán a fáradtság és a vesefájásod elmúlik akkor, és sok sok c-vitaminban gazdag gyümölcs is nagyon jót tesz!

2011. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmúlt a hasmenésem de most meg a két lábam fáj estére már nem bírok állni,kimegy belőle az erő és fáj. és szédülök is.Mi van velem?
2011. okt. 21. 14:35
 5/5 anonim válasza:

Tudom, régi kérdés már, de leírom én is a tapasztalatomat tanulópénz gyanánt.

Fromilidet kaptam én is egy lábon kihordott tüdőgyulladás visszamaradt tünetei miatt. 3 napja szedtem, mikor tegnap hányingerre és hasmenésre ébredtem, később elugrott a lázam 39,4-re, hütőfürdővel estére lement 38.5-re, aztán még délután elkezdtem szédülni, fájt a fejem, görcsölt a hasam. Először egyébként nem is gondoltam, hogyaz antibio miatt lenne, csak "sima" hányásos-hasmenéses vírusra gondoltam. De az ügyeletes orvost kihívva fény derült rá, hogy bizony ez a gyógyszer miatt van.

Szóval, csak óvatosan ezzel az antibiotikummal!

2012. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!